22-23 września 2018 Władysławowo - XII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

« powrót

 
XII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
w piłce nożnej – Władysławowo 2018
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
LEK Novartis Stryków
4 : 0
3M Wrocław
Dekorglass Działdowo
8 : 0
WOZ Goleniów
LEK Novartis Stryków
3 : 0
Dekorglass Działdowo
3M Wrocław
3 : 0
WOZ Goleniów
Dekorglass Działdowo
2 : 0
3M Wrocław
LEK Novartis Stryków
4 : 2
WOZ Goleniów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LEK Novartis Stryków
9
11 - 2
awans do II rundy
2. Dekorglass Działdowo
6
10 - 3
awans do II rundy
3. 3M Wrocław
3
3 - 6
baraż
4. WOZ Goleniów
0
2 - 15
baraż
 
Grupa B
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
7 : 1
Grupa GPEC Gdańsk
Aluplast Poznań
1 : 3
Minimaxx Sofa Oborniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
7 : 1
Aluplast Poznań
Grupa GPEC Gdańsk
1 : 6
Minimaxx Sofa Oborniki
Aluplast Poznań
3 : 2
Grupa GPEC Gdańsk
PCC Rokita Brzeg Dolny
2 : 0
Minimaxx Sofa Oborniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
9
16 - 2
awans do II rundy
2. Minimaxx Sofa Oborniki
6
9 - 4
awans do II rundy
3. Aluplast Poznań
3
5 - 12
baraż
4. Grupa GPEC Gdańsk
0
4 - 16
baraż
 
Grupa C
 
Wyniki
VOSS Automotive Polska
8 : 4
Plastic Omnium
Mylan Healthcare
2 : 1
Nordea NOC Łódź
VOSS Automotive Polska
4 : 1
Mylan Healthcare
Plastic Omnium
2 : 3
Nordea NOC Łódź
Mylan Healthcare
1 : 5
Plastic Omnium
VOSS Automotive Polska
3 : 2
Nordea NOC Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. VOSS Automotive Polska
9
15 - 7
awans do II rundy
2. Plastic Omnium
3
11 - 12
awans do II rundy
3. Nordea NOC Łódź
3
6 - 7
awans do II rundy
4. Mylan Healthcare
3
4 - 10
baraż
 
Grupa D
 
Wyniki
Tapparella Radom
5 : 2
Panalpina Polska
ZWiK Łódź
1 : 0
BWI Poland
Tapparella Radom
1 : 1
ZWiK Łódź
Panalpina Polska
3 : 2
BWI Poland
ZWiK Łódź
3 : 4
Panalpina Polska
Tapparella Radom
2 : 1
BWI Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tapparella Radom
7
8 - 4
awans do II rundy
2. Panalpina Polska
6
9 - 10
awans do II rundy
3. ZWiK Łódź
4
5 - 5
awans do II rundy
4. BWI Poland
0
3 - 6
baraż
 
Grupa E
 
Wyniki
Amcor Speciality Cartons Łódź
0 : 2
PeBeKa Lubin
Faurecia Recliners Wałbrzych
2 : 1
AkzoNobel Pilawa
Amcor Speciality Cartons Łódź
4 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
PeBeKa Lubin
8 : 0
AkzoNobel Pilawa
Faurecia Recliners Wałbrzych
0 : 6
PeBeKa Lubin
Amcor Speciality Cartons Łódź
6 : 2
AkzoNobel Pilawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.PeBeKa Lubin
9
16 - 0
awans do II rundy
2. Amcor Speciality Cartons Łódź
6
10 - 5
awans do II rundy
3. Faurecia Recliners Wałbrzych
3
3 - 11
baraż
4. AkzoNobel Pilawa
0
3 - 16
baraż
 
Grupa F
 
Wyniki
Mine Master Złotoryja
3 : 0
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
Eko-Vit Łódź
4 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
Mine Master Złotoryja
2 : 4
Eko-Vit Łódź
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
0 : 5
Supravis Group Bydgoszcz
Eko-Vit Łódź
6 : 0
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
Mine Master Złotoryja
1 : 1
Supravis Group Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Eko-Vit Łódź
9
14 - 3
awans do II rundy
2. Supravis Group Bydgoszcz
4
7 - 5
awans do II rundy
3. Mine Master Złotoryja
4
6 - 5
awans do II rundy
4. Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
0
0 - 14
baraż
 
Grupa G
 
Wyniki
Invenio QD
5 : 2
KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
ZGK Sępólno Krajeńskie
5 : 1
Geberit Ozorków
Invenio QD
8 : 1
ZGK Sępólno Krajeńskie
KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
8 : 2
Geberit Ozorków
ZGK Sępólno Krajeńskie
2 : 4
KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
Invenio QD
4 : 1
Geberit Ozorków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
9
17 - 4
awans do II rundy
2. KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
6
14 - 9
awans do II rundy
3. ZGK Sępólno Krajeńskie
3
8 - 13
awans do II rundy
4. Geberit Ozorków
0
4 - 17
baraż
 
Grupa H
 
Wyniki
Gazownia Koszalin
12 : 1
Kiel Polska
Hosten Polska
0 : 4
Twinings Swarzędz
Gazownia Koszalin
17 : 1
Hosten Polska
Kiel Polska
1 : 5
Twinings Swarzędz
Hosten Polska
11 : 0
Kiel Polska
Gazownia Koszalin
4 : 3
Twinings Swarzędz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gazownia Koszalin
9
33 - 5
awans do II rundy
2. Twinings Swarzędz
6
12 - 5
awans do II rundy
3. Hosten Polska
3
12 - 21
baraż
4. Kiel Polska
0
2 - 28
baraż
 
Grupa I
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
2 : 0
Doraco Gdańsk
SRG Global Bolesławiec
3 : 0
Scorpio Łódź
Inter Cars Warszawa
5 : 1
SRG Global Bolesławiec
Doraco Gdańsk
3 : 0
Scorpio Łódź
SRG Global Bolesławiec
0 : 1
Doraco Gdańsk
Inter Cars Warszawa
5 : 1
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
9
12 - 2
awans do II rundy
2. Doraco Gdańsk
6
4 - 2
awans do II rundy
3. SRG Global Bolesławiec
3
4 - 6
awans do II rundy
4. Scorpio Łódź
0
1 - 11
baraż
 
 
Baraże o 1/8 finału
 
 
Grupa W
 
Wyniki
WOZ Goleniów
0 : 1
AkzoNobel Pilawa
WOZ Goleniów
0 : 3
Scorpio Łódź
AkzoNobel Pilawa
6 : 1
Scorpio Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.AkzoNobel Pilawa
6
7 - 1
½ finału barażu
2. Scorpio Łódź
3
4 - 6
 
3. WOZ Goleniów
0
0 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Grupa GPEC Gdańsk
2 : 0
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
Grupa GPEC Gdańsk
1 : 6
Aluplast Poznań
Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
1 : 7
Aluplast Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Aluplast Poznań
6
13 - 2
½ finału barażu
2. Grupa GPEC Gdańsk
3
3 - 6
 
3. Okechamp „OLE” Grodzisk Wlkp.
0
1 - 9
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
Mylan Healthcare
5 : 2
Geberit Ozorków
Mylan Healthcare
5 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
Geberit Ozorków
2 : 1
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mylan Healthcare
6
10 - 3
½ finału barażu
2. Geberit Ozorków
3
4 - 6
 
3. Faurecia Recliners Wałbrzych
0
2 - 7
 
 
Grupa Z
 
Wyniki
BWI Poland
4 : 0
Kiel Polska
BWI Poland
3 : 0
Hosten Polska
Kiel Polska
3 : 7
Hosten Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. BWI Poland
6
7 - 0
½ finału barażu
2. Hosten Polska
3
6 - 7
 
3. Kiel Polska
0
3 - 11
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Eko-Vit Łódź
7 : 1
ZGK Sępólno Krajeńskie
LEK Novartis Stryków
6 : 0
ZGK Sępólno Krajeńskie
LEK Novartis Stryków
2 : 2
Eko-Vit Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Eko-Vit Łódź
4
9 - 3
awans do 1/8 finału
2. LEK Novartis Stryków
4
8 - 2
awans do 1/8 finału
3. ZGK Sępólno Krajeńskie
0
1 - 13
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Supravis Group Bydgoszcz
1 : 3
3M Wrocław
PCC Rokita Brzeg Dolny
4 : 0
3M Wrocław
PCC Rokita Brzeg Dolny
9 : 0
Supravis Group Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
6
13 - 0
awans do 1/8 finału
2. 3M Wrocław
3
3 - 5
baraż
3. Supravis Group Bydgoszcz
0
1 - 12
 
 
Grupa III
 
Wyniki
KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
6 : 2
SRG Global Bolesławiec
VOSS Automotive Polska
6 : 4
SRG Global Bolesławiec
VOSS Automotive Polska
1 : 2
KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM o/Zakł. Hydrotechniczny Rudna
6
8 - 3
awans do 1/8 finału
2. VOSS Automotive Polska
3
7 - 6
awans do 1/8 finału
3. SRG Global Bolesławiec
0
4 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Dekorglass Działdowo
2 : 1
Twinings Swarzędz
Tapparella Radom
3 : 4
Twinings Swarzędz
Tapparella Radom
1 : 5
Dekorglass Działdowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dekorglass Działdowo
6
7 - 2
awans do 1/8 finału
2. Twinings Swarzędz
3
5 - 5
awans do 1/8 finału
3. Tapparella Radom
0
4 - 9
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Minimaxx Sofa Oborniki
0 : 2
Nordea NOC Łódź
PeBeKa Lubin
3 : 0
Nordea NOC Łódź
PeBeKa Lubin
5 : 0
Minimaxx Sofa Oborniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PeBeKa Lubin
6
8 - 0
awans do 1/8 finału
2. Nordea NOC Łódź
3
2 - 3
awans do 1/8 finału
3. Minimaxx Sofa Oborniki
0
0 - 7
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Plastic Omnium
1 : 1
Doraco Gdańsk
Invenio QD
3 : 0
Doraco Gdańsk
Invenio QD
2 : 2
Plastic Omnium
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
4
5 - 2
awans do 1/8 finału
2. Plastic Omnium
2
3 - 3
baraż
3. Doraco Gdańsk
1
1 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Panalpina Polska
3 : 1
ZWiK Łódź
Gazownia Koszalin
6 : 0
ZWiK Łódź
Gazownia Koszalin
3 : 0
Panalpina Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gazownia Koszalin
6
9 - 0
awans do 1/8 finału
2. Panalpina Polska
3
3 - 4
awans do 1/8 finału
3. ZWiK Łódź
0
1 - 9
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Amcor Speciality Cartons Łódź
3 : 0 wo.
Mine Master Złotoryja
Inter Cars Warszawa
3 : 0 wo.
Mine Master Złotoryja
Inter Cars Warszawa
3 : 1
Amcor Speciality Cartons Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
6 - 1
awans do 1/8 finału
2. Amcor Speciality Cartons Łódź
3
4 - 3
awans do 1/8 finału
3. Mine Master Złotoryja
0
0 - 6
 
 
 
½ Finał Baraży
AkzoNobel Pilawa
6 : 3
Aluplast Poznań
Mylan Healthcare
2 : 0
BWI Poland
 
 
Finały Baraży
AkzoNobel Pilawa
3 : 2
3M Wrocław
Mylan Healthcare
1 : 2
Plastic Omnium
 
Faza finałowa
 
 
1/8 Finału
Eko-Vit Łódź
6 : 2
AkzoNobel Pilawa
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 0
LEK Novartis Stryków
KGHM o/Zakład Hydrotechniczny
3 : 0
Twinings Swarzędz
Dekorglass Działdowo
1 : 2
VOSS Automotive Polska
PeBeKa Lubin
5 : 0
Plastic Omnium
Invenio QD
6 : 0
Nordea NOC Łódź
Gazownia Koszalin
4 : 0
Amcor Speciality Cartons Łódź
Inter Cars Warszawa
2 : 1
Panalpina Polska
 
 
¼ Finału
Eko-Vit Łódź
4 : 2
KGHM o/Zakład Hydrotechniczny
PCC Rokita Brzeg Dolny
3 : 2
VOSS Automotive Polska
PeBeKa Lubin
1 : 1 k.1 : 3
Gazownia Koszalin
Invenio QD
3 : 2
Inter Cars Warszawa
 
½ Finału
Eko-Vit Łódź
3 : 5
Gazownia Koszalin
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 2
Invenio QD
 
 
Finał
Gazownia Koszalin
2 : 0
Invenio QD
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Seweryn Fijołek
Gazownia Koszalin
Najlepszy piłkarz
Tomasz Szyszka
Invenio QD
Najlepszy bramkarz
Jacek Szatkowski
PeBeKa Lubin
 
Wyróżnienia
Stefan Zajdel
Eko-Vit Łódź
Przemysław Bobkiewicz
PCC Rokita Brzeg Dolny
Albert Muzeja
KGHM o/Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Gazownia Koszalin
II
Invenio QD
III
Eko-Vit Łódź
III
PCC Rokita Brzeg Dolny
V
KGHM o/Zakład Hydrotechniczny Rudna
 
VOSS Automotive Polska
 
PeBeKa Lubin
 
Inter Cars Warszawa
IX
AkzoNobel Pilawa
 
LEK Novartis Stryków
 
Twinings Swarzędz
 
Dekorglass Działdowo
 
Plastic Omnium
 
Nordea NOC Łódź
 
Amcor Speciality Cartons Łódź
 
Panalpina Polska
XVII
3M Wrocław
 
Plastic Omnium
XIX
ZGK Sępólno Krajeńskie
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
SRG Global Bolesławiec
 
Tapparella Radom
 
Minimaxx Sofa Oborniki
 
Doraco Gdańsk
 
ZWiK Łódź
 
Mine Master Złotoryja
XXVII
Aluplast Poznań
 
BWI Poland
XXIX
Scorpio Łódź
 
Grupa GPEC Gdańsk
 
Geberit Ozorków
 
Hosten Polska
XXXIII
WOZ Goleniów
 
Okechamp „OLE” Grodzisk Wielkopolski
 
Faurecia Recliners Wałbrzych
 
Kiel Polska
                                 Logistyka                                             
..