08-09 grudnia 2018 Wrocław - XIV Mistrzostwa Polski Branży Metalowej, Górniczej i Hutniczej w halowej piłce nożnej

« powrót

XIV Mistrzostwa Polski Branży Metalowej,
Górniczej i Hutniczej
w halowej piłce nożnej – Wrocław 2018
 
Wyniki
 
Grupa H
 
Wyniki
Inotm Platinum
7 : 2
Frezamet Bis Orzesze
Frezamet Bis Orzesze
1 : 8
Krause Świdnica
Krause Świdnica
2 : 1
Inotm Platinum
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Krause Świdnica
6
10 - 2
¼ finału
2. Inotm Platinum
3
8 - 4
¼ finału
3.Frezamet Bis
0
3 - 15
Mecze o miejsca 9 - 12
 
Grupa I
 
Wyniki
Brembo Poland
5 : 0
Ball Lublin
Ball Lublin
0 : 1
Dynaxo
Dynaxo
2 : 4
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Poland
6
9 – 2
¼ finału
2. Dynaxo
3
3 - 4
¼ finału
3. Ball Lublin
0
0 – 6
Mecze o miejsca 9 - 12
 
Grupa J
 
Wyniki
Oknoplast Kraków
5 : 0
Marat Rybnik
Marat Rybnik
1 : 6
Mostostal Chojnice
Mostostal Chojnice
0 : 2
Oknoplast Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
7 - 0
¼ finału
2. Mostostal Chojnice
3
6 - 3
¼ finału
3. Marat Rybnik
0
0 - 11
Mecze o miejsca 9 - 12
 
Grupa K
 
Wyniki
Huta Bankowa
9 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Eaton Bielsko-Biała
0 : 2
MGL Rawa Mazowiecka
MGL Rawa Mazowiecka
0 : 2
Huta Bankowa
 
 Tabela grupy
 Punkty
Bramki
 
1. Huta Bankowa
6
11 - 0
¼ finału
2. MGL Rawa Mazowiecka
3
2 - 2
¼ finału
3. Eaton Bielsko-Biała
0
0 - 11
Mecze o miejsca 9 - 12
 
 
Faza finałowa
 
  
Mecze o miejsce 9 - 12
Frezamet Bis
6 : 0
Ball Lublin
Marat Rybnik
3 : 4
Eaton Bielsko-Biała
 
Mecz o 11 miejsce
Ball Lublin
2 : 1
Marat Rybnik
 
Mecz o miejsce 9 miejsce
Frezamet Bis
5 : 2
Eaton Bielsko-Biała
 
¼ Finału
Krause Świdnica
2 : 0
Dynaxo
Brembo Poland
0 : 1
Inotm Platinum
Oknoplast Kraków
1 : 3
MGL Rawa Mazowiecka
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
3 : 0
Mostostal Chojnice
 
Mecze o miejsca 5 – 8 (przegrani z ¼ finału)
Dynaxo
3 : 10
Oknoplast Kraków
Brembo Poland
4 : 2
Mostostal Chojnice
 
½ FINAŁU
Krause Świdnica
0 : 3
MGL Rawa Mazowiecka
Inotm Platinum
0 : 0 k.1 : 2
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
 
FINAŁ TURNIEJU
MGL Rawa Mazowiecka
0 : 1
Huta Bankowa
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
II
MGL Rawa Mazowiecka
III
Krause Świdnica
III
Inotm Platinum
V
Oknoplast Kraków
V
Brembo Częstochowa
VII
Dynaxo
VII
Mostostal Chojnice
IX
Frezamet Bis
X
Eaton Bielsko-Biała
XI
Ball Lublin
XII
Marat Rybnik
 
 
                                 Logistyka                                             
..