08-09 grudnia 2018 Wrocław - V Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

V Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Wrocław 2018
 
Wyniki
 
Grupa A
 
Wyniki
Dan Cake Polonia
1 : 0
Intive
PZU Sport Team
4 : 2
UBS
Dan Cake Polonia
0 : 3
PZU Sport Team
Intive
2 : 4
UBS
Dan Cake Polonia
0 : 3
UBS
PZU Sport Team
9 : 1
Intive
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PZU Sport Team
9
16 - 3
II runda turnieju
2. UBS
6
9 - 6
II runda turnieju
3. Dan Cake Polonia
3
1 - 6
II runda turnieju
4. Intive
0
3 - 14
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa B
 
Wyniki
HTL Strefa
0 : 2
Błękitni Owińska
PCC Rokita Brzeg Dolny
8 : 0
Team Budownictwo
HTL Strefa
1 : 3
PCC Rokita Brzeg Dolny
Błękitni Owińska
4 : 1
Team Budownictwo
HTL Strefa
0 : 0
Team Budownictwo
PCC Rokita Brzeg Dolny
4 : 1
Błękitni Owińska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PCC Rokita Brzeg Dolny
9
15 - 2
II runda turnieju
2. Błękitni Owińska
6
7 - 5
II runda turnieju
3. HTL Strefa
1
1 - 5
II runda turnieju
4. Team Budownictwo
1
1 - 12
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa C
 
Wyniki
Lek Novartis Stryków
4 : 1
Eljot Team Szczecin
Car-Zone Wrocław
4 : 0
OSM Łowicz
Lek Novartis Stryków
0 : 5
Car-Zone Wrocław
Eljot Team Szczecin
8 : 3
OSM Łowicz
Lek Novartis Stryków
9 : 1
OSM Łowicz
Car-Zone Wrocław
2 : 5
Eljot Team Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Car-Zone Wrocław
6
11 - 5
II runda turnieju
2. Eljot Team Szczecin
6
14 - 9
II runda turnieju
3. Lek Novartis Stryków
6
13 - 7
II runda turnieju
4. OSM Łowicz
0
4 - 21
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa D
 
Wyniki
Dan-Wood Bielsk Podlaski
6 : 0
SFA Polska
Polpharma Football Team
3 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
Dan-Wood Bielsk Podlaski
4 : 0
Polpharma Football Team
SFA Polska
0 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Dan-Wood Bielsk Podlaski
3 : 2
Magna Dąbrowa Górnicza
Polpharma Football Team
3 : 1
SFA Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dan-Wood Bielsk Podlaski
9
13 - 2
II runda turnieju
2. Polpharma Football Team
6
6 - 7
II runda turnieju
3. Magna Dabrowa Górnicza
3
5 - 6
II runda turnieju
4. SFA Polska
0
1 - 10
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa E
 
Wyniki
Invenio QD
3 : 4
Cersanit IV Krasnystaw
Orlen Produkcja Płock
3 : 0 w.o.
Sushi Factory
Invenio QD
3 : 1
Orlen Produkcja Płock
Cersanit IV Krasnystaw
3 : 0 w.o.
Sushi Factory
Invenio QD
3 : 0 w.o.
Sushi Factory
Orlen Produkcja Płock
1 : 4
Cersanit IV Krasnystaw
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
9
11 - 4
II runda turnieju
2. Invenio QD
6
9 - 5
II runda turnieju
3. Orlen Produkcja Płock
3
5 - 7
II runda turnieju
4. Sushi Factory
0
0 - 9
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa F
 
Wyniki
Mador Sosnowiec
2 : 2
Dell Łódź
Safe Life
8 : 0
Algontec Polska
Mador Sosnowiec
5 : 0
Safe Life
Dell Łódź
5 : 1
Algontec Polska
Mador Sosnowiec
5 : 0
Algontec Polska
Safe Life
6 : 4
Dell Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
7
12 - 2
II runda turnieju
2. Safe Life
6
14 - 9
II runda turnieju
3. Dell Łódź
4
11 - 10
II runda turnieju
4. Algontec Polska
0
1 - 18
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa G
 
Wyniki
Castorama Łódź
1 : 7
Trans.eu Group
Trio Line Polska
3 : 1
USP Zdrowie
Castorama Łódź
0 : 6
Trio Line Polska
Trans.eu Wrocław
4 : 0
USP Zdrowie
Castorama Łódź
2 : 2
USP Zdrowie
Trio Line Polska
4 : 5
Trans.eu Group
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Wrocław
9
16 - 5
II runda turnieju
2. Trio Line Polska
6
13 - 6
II runda turnieju
3. USP Zdrowie
1
3 - 9
II runda turnieju
4. Castorama Łódź
1
3 - 15
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa H
 
Wyniki
Inotm Platinum
7 : 2
Frezamet Bis Orzesze
Frezamet Bis Orzesze
1 : 8
Krause Świdnica
Krause Świdnica
2 : 1
Inotm Platinum
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Krause Świdnica
6
10 - 2
II runda turnieju
2. Inotm Platinum
3
8 - 4
II runda turnieju
3.Frezamet Bis Orzesze
0
3 - 15
II runda turnieju
 
Grupa I
 
Wyniki
Brembo Poland
5 : 0
Ball Lublin
Ball Lublin
0 : 1
Dynaxo
Dynaxo
2 : 4
Brembo Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Brembo Poland
6
9 - 2
II runda turnieju
2. Dynaxo
3
3 - 4
II runda turnieju
3. Ball Lublin
0
0 - 6
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa J
 
Wyniki
Oknoplast Kraków
5 : 0
Marat Rybnik
Marat Rybnik
1 : 6
Mostostal Chojnice
Mostostal Chojnice
0 : 2
Oknoplast Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
7 - 0
II runda turnieju
2. Mostostal Chojnice
3
6 - 3
II runda turnieju
3. Marat Rybnik
0
0 - 11
Baraż o 1/8 finału
 
Grupa K
 
Wyniki
Huta Bankowa
9 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Eaton Bielsko-Biała
0 : 2
MGL Rawa Mazowiecka
MGL Rawa Mazowiecka
0 : 2
Huta Bankowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Huta Bankowa
6
11 - 0
II runda turnieju
2. MGL Rawa Mazowiecka
3
2 – 2
II runda turnieju
3. Eaton Bielsko-Biała
0
0 - 11
Baraż o 1/8 finału
 
 
Baraże o awans do 1/8 finału
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Intive
3 : 0 w.o.
Team Budownictwo
OSM Łowicz
3 : 0
Ball Lublin
Intive
0 : 3
Marat Rybnik
Team Budownictwo
0 : 1
OSM Łowicz
Ball Lublin
2 : 0
Marat Rybnik
Intive
1 : 2
OSM Łowicz
Ball Lublin
0 : 1
Team Budownictwo
OSM Łowicz
3 : 0
Marat Rybnik
Intive
0 : 1
Ball Lublin
Marat Rybnik
0 : 3
Team Budownictwo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1.OSM Łowicz
12
9 - 1
Finał barażu
2.Team Budownictwo
6
4 - 4
 
3.Ball Lublin
6
3 - 4
 
4.Marat Rybnik
3
3 - 8
 
5.Intive
3
4 - 6
 
 
Grupa Y
 
Wyniki
SFA Polska
3 : 0 w.o.
Sushi Factory
Algontec
1 : 1
Castorama Łódź
SFA Polska
2 : 0
Eaton Bielsko-Biała
Sushi Factory
0 : 3 w.o.
Algontec
Castorama Łódź
3 : 0
Eaton Bielsko-Biała
SFA Polska
1 : 0
Algontec
Castorama Łódź
3 : 0 w.o.
Sushi Factory
Algontec
3 : 1
Eaton Bielsko-Biała
SFA Polska
0 : 1
Castorama Łódź
Eaton Bielsko-Biała
3 : 0 w.o.
Sushi Factory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Castorama Łódź
10
8 - 1
Finał barażu
2. SFA Polska
9
6 - 1
 
3. Algontec
7
7 - 3
 
4. Eaton Bielsko-Biała
3
4 - 8
 
5. Sushi Factory
0
0 - 12
 
 
FINAŁ BARAŻU
OSM Łowicz
0 : 3
Castorama Łódź
 

II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
PCC Rokita Brzeg Dolny
0 : 0
Lek Novartis Stryków
PZU Sport Team
0 : 5
Lek Novartis Stryków
PZU Sport Team
1 : 1
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Lek Novartis Stryków
4
5 - 0
awans do 1/8 finału
2. PCC Rokita Brzeg Dolny
2
1 - 1
awans do 1/8 finału
3. PZU Sport Team
1
1 - 6
 
 
Grupa II
 
Wyniki
UBS
3 : 3
Frezamet Bis
Car-Zone Wrocław
9 : 1
Frezamet Bis
Car-Zone Wrocław
8 : 2
UBS
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Car-Zone
6
17 - 3
awans do 1/8 finału
2. UBS
1
5 - 11
 
3. Frezamet Bis
1
4 - 12
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Mostostal Chojnice
2 : 0
Dan Cake Polonia
Dan-Wood Bielsk Podlaski
5 : 1
Dan Cake Polonia
Dan-Wood Bielsk Podlaski
1 : 1
Mostostal Chojnice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dan-Wood Bielsk Podlaski
4
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Mostostal Chojnice
4
3 - 1
awans do 1/8 finału
3. Dan Cake Polonia
0
1 - 7
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Eljot Team Szczecin
6 : 1
MGL Rawa Mazowiecka
Cersanit IV Krasnystaw
4 : 0
MGL Rawa Mazowiecka
Cersanit IV Krasnystaw
2 : 1
Eljot Team Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Cersanit IV Krasnystaw
6
6 - 1
awans do 1/8 finału
2. Eljot Szczecin
3
7 - 3
 
3. MGL Rawa Mazowiecka
0
1 - 10
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Inotm Platinum
5 : 0
HTL Strefa
Mador Sosnowiec
5 : 1
HTL Strefa
Mador Sosnowiec
1 : 0
Inotm Platinum
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Mador Sosnowiec
6
6 - 1
awans do 1/8 finału
2. Inotm Platinum
3
5 - 1
awans do 1/8 finału
3. HTL Strefa
0
1 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Dynaxo
1 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Trans.eu Group
2 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Trans.eu Group
8 : 0
Dynaxo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trans.eu Group
6
10 - 0
awans do 1/8 finału
2. Magna Dąbrowa Górnicza
1
1 - 3
 
3. Dynaxo
1
1 - 9
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Błękitni Owińska
4 : 0
Polpharma Football Team
Krause Świdnica
2 : 1
Polpharma Football Team
Krause Świdnica
2 : 2
Błękitni Owińska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Błękitni Owińska
4
6 - 2
awans do 1/8 finału
2. Krause Świdnica
4
4 - 3
awans do 1/8 finału
3. Polpharma Football Team
0
1 - 6
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Invenio QD
4 : 1
Dell Łódź
Brembo Poland
4 : 1
Dell Łódź
Brembo Poland
1 : 4
Invenio QD
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Invenio QD
6
8 - 2
awans do 1/8 finału
2. Brembo Poland
3
5 - 5
awans do 1/8 finału
3. Dell Łódź
0
2 - 8
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Safe Life
2 : 1
USP Zdrowie
Oknoplast Kraków
8 : 0
USP Zdrowie
Oknoplast Kraków
5 : 3
Safe Life
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Oknoplast Kraków
6
13 - 3
awans do 1/8 finału
2. Safe Life
3
5 - 6
 
3. USP Zdrowie
0
1 - 10
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Trio Line Polska
2 : 2
Orlen Produkcja Płock
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
4 : 1
Orlen Produkcja Płock
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
0 : 2
Trio Line Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trio Line Polska
4
4 - 2
awans do 1/8 finału
2. Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
3
4 - 3
awans do 1/8 finału
3. Orlen Produkcja Płock
1
3 - 6
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
PCC Rokita Brzeg Dolny
1 : 5
Dan-Wood Bielsk Podlaski
Lek Novartis Stryków
3 : 1
Cersanit IV Krasnystaw
Mostostal Chojnice
0 : 3
Car-Zone Wrocław
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
0 : 3
Mador Sosnowiec
Trans.eu Group
1 : 0
Krause Świdnica
Oknoplast Kraków
3 : 0
Błękitni Owińska
Invenio QD
6 : 2
Inotm Platinum
Trio Line Polska
3 : 0
Castorama Łódź
 
 
¼ Finału
Mador Sosnowiec
3 : 2
Trans.eu Group
Dan-Wood Bielsk Podlaski
1 : 0
Oknoplast Kraków
Lek Novartis Stryków
1 : 1 k.3 : 2
Invenio QD
Car-Zone Wrocław
1 : 2
Trio Line Polska
 
½ Finału
Mador Sosnowiec
1 : 4
 Dan-Wood Bielsk Podlaski
Lek Novartis Stryków
3 : 1
Trio Line Polska
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Dan-Wood Bielsk Podlaski
5 : 1
Lek Novartis Stryków
 
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Tomasz Grzesiak
Oknoplast Kraków
Najlepszy piłkarz
Mariusz Wysocki
Dan-Wood Bielsk Podlaski
Najlepszy bramkarz
Artur Częstochowski
Mador Sosnowiec
 
Wyróżnienia
Dan-Wood Bielsk Podlaski
Marcin Drozdowski
Trio Line Polska
Hubert Pawłowski
Lek Novartis Stryków
Hubert Mikołajczyk
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I
Dan-Wood Bielsk Podlaski
II
Lek Novartis Stryków
III
Trio Line Polska
III
Mador Sosnowiec
V
Trans.eu Group
 
Oknoplast Kraków
 
Invenio QD
 
Car-Zone Wrocław
IX
PCC Rokita Brzeg Dolny
 
Cersanit IV Krasnystaw
 
Mostostal Chojnice
 
Huta Bankowa Dąbrowa Górnicza
 
Krause Świdnica
 
Błękitni Owińska
 
Inotm Platinum
 
Castorama Łódź
XVII
UBS
 
Eljot Szczecin
 
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Brembo Częstochowa
 
Safe Life
XXII
PZU Sport Team
 
Frezamet Bis Orzesze
 
Dan Cake Polonia
 
MGL Rawa Mazowiecka
 
HTL Strefa
 
Dynaxo
 
Polpharma Football Team
 
Dell Łódź
 
Orlen Produkcja Płock
 
USP Zdrowie
XXXII
OSM Łowicz
XXXIII - XL
Team Budownictwo
 
SFA Polska
 
Ball Lublin
 
Algontec
 
Marat Rybnik
 
Eaton Bielsko-Biała
 
Intive
 
Sushi Factory
 
 
                                 Logistyka                                             
..