05-06 listopada 2005 Kraków - I Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych w halowej piłce nożnej

« powrót

 
I Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych
w halowej piłce nożnej Kraków 2005
 
 
W dniach 05-06.11.2005r. w Krakowie na obiektach Centrum Sportowego Bronowianka odbyły się Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych w halowej piłce nożnej.
Turniej spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Wystąpiły w nim  24 drużyny z terenu całej Polski, a mistrzem została drużyna ZEC Łódź, która w finale pokonała MPWiK Jaworzno. W meczu o trzecie miejsce zespół ZWiK  Łódź pokonał MZGK Piotrków Trybunalski.
Turniej rozegrano wg następującej formuły:
Zgłoszone do mistrzostw drużyny zostały podzielone na sześć grup po cztery zespoły. Wszystkie mecze grupowe zostały rozegrane w sobotę 05.11.2005r.
Do dalszych rozgrywek awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, a ekipy z miejsc trzecich i czwartych wystąpiły w turnieju pocieszenia.
W dniu 06.11.2005r. rozegrano dalszą fazę turnieju głównego, oraz turniej
pocieszenia wg tych samych zasad. Dwanaście drużyn podzielono na cztery grupy po trzy zespoły, z których najlepsze awansowały do półfinałów.
Zwycięzcy półfinałów spotkali się w meczu o pierwsze miejsce, a drużyny pokonane o trzecie.
Bardzo duże zadowolenie ekip z udziału w zawodach, oraz wspaniała, sportowa atmosfera jaka towarzyszyła naszemu turniejowi dają pewność, że następne edycję tak letnia, jak i zimowa będą równie udane. Serdecznie zapraszamy.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
MZGK Piotrków Trybunalski
2 : 1
MPEC Wrocław
ENEA Piła
0 : 2
MPWiK Kraków
MZGK Piotrków Trybunalski
3 : 1
MPWiK Kraków
MPEC Wrocław
11 : 0
ENEA Piła
MZGK Piotrków Trybunalski
10 : 1
ENEA Piła
MPEC Wrocław
10 : 0
MPWiK Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZGK Piotrków Trybunalski
9
15 - 3
awans do II rundy
2. MPEC Wrocław
6
22 - 2
awans do II rundy
3. MPWiK Kraków
3
3 - 15
puchar pocieszenia
4. ENEA Piła
0
1 - 23
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
ZEC Łódź
2 : 5
MPWiK Jaworzno
MPEC Łomża
2 : 5
ELSTA Wieliczka
ELSTA Wieliczka
0 : 10
ZEC Łódź
MPWiK Jaworzno
16 : 0
MPEC Łomża
MPEC Łomża
0 : 14
ZEC Łódź
MPWiK Jaworzno
8 : 0
ELSTA Wieliczka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPWiK Jaworzno
9
29 - 2
awans do II rundy
2. ZEC Łódź
6
26 - 5
awans do II rundy
3. ELSTA Wieliczka
3
5 - 20
puchar pocieszenia
4. MPEC Łomża
0
2 - 35
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
PWiK Dąbrowa Górnicza
0 : 5
MZK Szczecin
PWiK Świebodzin
0 : 3
MZB Wałbrzych
MZB Wałbrzych
0 : 2
PWiK Dąbrowa Górnicza
MZK Szczecin
5 : 0
PWiK Świebodzin
PWiK Świebodzin
1 : 1
PWiK Dąbrowa Górnicza
MZB Wałbrzych
1 : 2
MZK Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZK Szczecin
9
12 - 1
awans do II rundy
2. PWiK Dąbrowa Górnicza
4
3 - 6
awans do II rundy
3. MZB Wałbrzych
3
4 - 4
puchar pocieszenia
4. PWiK Świebodzin
1
1 - 9
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
MPEC Białystok
0 : 3
CORIMP Bydgoszcz
PWiK Wodzisław Śląski
4 : 2
JAFAR Jasło
CORIMP Bydgoszcz
8 : 2
PWiK Wodzisław Śląski
MPEC Białystok
3 : 0
JAFAR Jasło
JAFAR Jasło
0 : 7
CORIMP Bydgoszcz
PWiK Wodzisław Śląski
2 : 4
MPEC Białystok
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. CORIMP Bydgoszcz
9
18 - 2
awans do II rundy
2. MPEC Białystok
6
7 - 5
awans do II rundy
3. PWiK Wodzisław Śląski
3
8 - 14
puchar pocieszenia
4. JAFAR Jasło
0
2 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
PWiK Gniezno
11 : 1
PKT Gdynia
JZWiK Jastrzębie-Zdrój
2 : 6
MPK Kraków
JZWiK Jastrzębie-Zdrój
1 : 3
PWiK Gniezno
MPK Kraków
9 : 1
PKT Gdynia
PKT Gdynia
3 : 3
JZWiK Jastrzębie-Zdrój
PWiK Gniezno
10 : 1
MPK Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Gniezno
9
24 - 3
awans do II rundy
2. MPK Kraków
6
16 - 13
awans do II rundy
3. JZWiK Jastrzębie-Zdrój
1
6 - 12
puchar pocieszenia
4. PKT Gdynia
1
5 - 23
puchar pocieszenia
 
Grupa VI
 
Wyniki
PGKiM Turek
2 : 4
PUK Gryfino
PWiK Łódź
0 : 0
MPO Jaworzno
PGKiM Turek
1 : 7
PWiK Łódź
MPO Jaworzno
0 : 3
PUK Gryfino
PUK Gryfino
0 : 3
PWiK Łódź
PGKiM Turek
2 : 3
MPO Jaworzno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Łódź
7
10 - 1
awans do II rundy
2. PUK Gryfino
6
7 - 5
awans do II rundy
3. MPO Jaworzno
4
3 - 5
puchar pocieszenia
4. PGKiM Turek
0
5 - 14
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
MZB Wałbrzych
3 : 2
PKT Gdynia
MPO Jaworzno
3 : 2
PKT Gdynia
MZB Wałbrzych
5 : 2
MPO Jaworzno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. MZB Wałbrzych
6
8 - 4
2. MPO Jaworzno
3
5 - 7
3. PKT Gdynia
0
4 - 6
 
Grupa X
 
Wyniki
JZWiK Jastrzębie-Zdrój
2 : 5
ENEA Piła
ELSTA Wieliczka
5 : 3
ENEA Piła
JZWiK Jastrzębie-Zdrój
1 : 3
ELSTA Wieliczka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ELSTA Wieliczka
6
8 - 4
2. ENEA Piła
3
8 - 7
3. JZWiK Jastrzębie-Zdrój
0
3 - 8
 
Grupa Y
 
Wyniki
PWiK Wodzisław Śląski
5 : 6
PGKiM Turek
MPEC Łomża
3 : 4
PGKiM Turek
PWiK Wodzisław Śląski
9 : 1
MPEC Łomża
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. PGKiM Turek
6
10 - 8
2. PWiK Wodzisław Śląski
3
14 - 7
3. MPEC Łomża
0
4 - 13
 
Grupa Z
 
Wyniki
MPWiK Kraków
4 : 1
PWiK Świebodzin
JAFAR Jasło
10 : 2
PWiK Świebodzin
MPWiK Kraków
2 : 6
JAFAR Jasło
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. JAFAR Jasło
6
16 - 4
2. MPWiK Kraków
3
6 - 7
3. PWiK Świebodzin
0
3 - 14
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
MZB Wałbrzych
1 : 2
ELSTA Wieliczka
PGKiM Turek
0 : 4
JAFAR Jasło
 
Finał Pucharu Pocieszenia
ELSTA Wieliczka
 0 : 3
JAFAR Jasło
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
CORIMP Bydgoszcz
13 : 0
PWiK Dąbrowa Górnicza
MPWiK Jaworzno
19 : 0
PWiK Dąbrowa Górnicza
CORIMP Bydgoszcz
1 : 2
MPWiK Jaworzno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MPWiK Jaworzno
6
21 - 1
awans do ½ finału
2. CORIMP Bydgoszcz
3
14 - 2
 
3. PWiK Dąbrowa Górnicza
0
0 - 32
 
 
Grupa B
 
Wyniki
PWiK Gniezno
6 : 1
MPEC Białystok
ZWiK Łódź
9 : 2
MPEC Białystok
PWiK Gniezno
2 : 2
ZWiK Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZWiK Łódź
4
11 - 4
awans do ½ finału
2. PWiK Gniezno
4
8 - 3
 
3. MPEC Białystok
0
3 - 15
 
 
Grupa C
 
Wyniki
MZK Szczecin
0 : 9
ZEC Łódź
MPEC Wrocław
0 : 1
ZEC Łódź
MZK Szczecin
0 : 6
MPEC Wrocław
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZEC Łódź
6
10 - 0
awans do ½ finału
2. MPEC Wrocław
3
6 - 1
 
3. MZK Szczecin
0
0 - 15
 
 
Grupa D
 
Wyniki
MZGK Piotrków Trybunalski
13 : 0
PUK Gryfino
MPK Kraków
5 : 2
PUK Gryfino
MZGK Piotrków Trybunalski
7 : 2
MPK Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZGK Piotrków Trybunalski
6
20 - 2
awans do ½ finału
2. MPK Kraków
3
7 - 9
 
3. PUK Gryfino
0
2 - 18
 
 
 
Faza finałowa
 
 
½ Finału
MPWiK Jaworzno
3 : 0
ZWiK Łódź
ZEC Łódź
3 : 2
MZGK Piotrków Trybunalski
 
Mecz o III miejsce
ZWiK Łódź
2 : 0
MZGK Piotrków Trybunalski
 
FINAŁ TURNIEJU
MPWiK Jaworzno
 2 : 4
ZEC Łódź
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Mariusz Suwaj
MPWiK Jaworzno
Najlepszy piłkarz
Tomasz Erdman
ZEC Łódź
Najlepszy bramkarz
Grzegorz Biedrzykowski
ZWiK Łódź
 
Tabela strzelców turnieju:
Mariusz Suwaj
MPWiK Jaworzno
24
Włodzimierz Robaszek
MZGK Piotrków Trybunalski
15
Tomasz Erdman
ZEC Łódź
13
Krzysztof Zamiar
PWiK Gniezno
13
Piotr Lichota
MPWiK Jaworzno
9
Damian Stankowski
MZGK Piotrków Trybunalski
8
Marcin Bystroń
MPWiK Kraków
8
Mariusz Rychlewski
CORIMP Bydgoszcz
8
Piotr Mitka
MPK Kraków
7
 
                                 Logistyka                                             
..