06-07 marca 2010 Kielce - V Międzybranżowe Mistrzostwa Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej
Kielce 2010
 
 
W dniach 06-07 marca 2010r. w Kielcach odbyły się V Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa liczba 55-ciu drużyn. Był to największy tego typu turniej rozgrywany do tej pory w Polsce. Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Wizopolu Chełmek, która w finale po rzutach karnych pokonała reprezentację Kolportera. W regulaminowym czasie padł remis 0-0. Karne lepiej egzekwowali zawodnicy Wizopolu. Trzecie miejsce Zajęła drużyna Haftina Piotrków Trybunalski, a czwarte Rolnik Mikołów. Blisko czołowej czwórki były również drużyny TVP, Sevroll-System W-wa, Inter-Cars Warszawa, oraz obrońca tytułu UD Piórkowscy. Drużyny te odpadły w ¼ turnieju i zostały sklasyfikowane na 5 miejscu.
Zawody rozgrywane były aż w czterech kieleckich halach sportowych. Aby wyłonić zwycięską drużynę trzeba było rozegrać aż 194 mecze. W pierwszym dniu rozgrywane były spotkania I rundy turnieju. Każda z drużyn rozegrała po cztery mecze, które zadecydowały o awansie do II rundy turnieju głównego, lub udziale w turnieju pocieszenia mistrzostw. W większości drużyny zaliczane do faworytów uzyskały awans, nie obyło się jednak bez ogromnej niespodzianki. Mistrz Polski branży budowlanej z boisk otwartych drużyna Invest-Bud Zgierz nie zdołał zakwalifikować się do II rundy mistrzostw. Inna sprawa, że grupa w której rywalizował okazała się tzw. „grupą śmierci”. Drużyny które awansowały z tej grupy to Wizopol (późniejszy Mistrz Polski), Haftina (3 miejsce w turnieju), oraz dwie bardzo silne drużyny Becher Kielce, oraz Elmar Plus Jędrzejów.
Drugi dzień turnieju, to tradycyjnie już walka o „Puchar Pocieszenia Mistrzostw”, oraz dalsza faza turnieju głównego. W walce o „Puchar Pocieszenia”, najlepsza okazała się drużyna Synthos Dwory Oświęcim, która w finale pokonała 1-0 Supravis Bydgoszcz.
W meczach II rundy turnieju głównego, rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana. Spośród 36 drużyn, które rywalizowały w tej fazie rozgrywek, wyłoniono 16 najlepszych drużyn, które utworzyły pary ⅛ mistrzostw. O bardzo wyrównanym poziomie turnieju świadczy fakt, że w finale turnieju spotkały się dwie drużyny, które do samego końca nie były pewne awansu do ⅛. Awans ten uzyskały dopiero z drugiego miejsca w grupie. Zawody mimo ogromnego zaangażowania wszystkich drużyn, prowadzony był w bardzo sportowej atmosferze. Puchar Fair-Play mistrzostw został przyznany bardzo sympatycznej drużynie Toni-Alutec ze Stalowej Woli.
Turniej w Kielcach już przeszedł do historii. Przed nami kolejne turnieje branżowe na boiskach otwartych, na które firma Almar-Sport serdecznie zaprasza wszystkich chętnych. We wrześniu natomiast odbędzie się kolejna, IV edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej. Turniej ten odbędzie się nad morzem w niezwykle atrakcyjnych miejscowościach, Rewalu i Pobierowie.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Exide-Centra Poznań
0 : 4
VIVE Kielce
Urząd Miasta Olsztyn
1 : 1
PGNiG Warszawa
Exide-Centra Poznań
7 : 1
Biazet Białystok
VIVE Kielce
3 : 0
Urząd Miasta Olsztyn
PGNiG Warszawa
2 : 0
Biazet Białystok
Exide-Centra Poznań
2 : 4
Urząd Miasta Olsztyn
PGNiG Warszawa
1 : 5
VIVE Kielce
Urząd Miasta Olsztyn
7 : 0
Biazet Białystok
Exide-Centra Poznań
5 : 2
PGNiG Warszawa
Biazet Białystok
1 : 5
VIVE Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. VIVE Kielce
12
17 - 2
awans do II rundy
2. Urząd Miasta Olsztyn
7
12 - 6
awans do II rundy
3. Exide-Centra Poznań
4
14 - 11
awans do II rundy
4. PGNiG Warszawa
4
6 - 11
puchar pocieszenia
5. Biazet Białystok
0
2 - 21
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Kolporter Kielce
5 : 0
PGK Radomsko
Ferroxcube Skierniewice
0 : 0
Michael Huber Polska
Kolporter Kielce
4 : 2
CITI Handlowy Warszawa
PGK Radomsko
5 : 3
Ferroxcube Skierniewice
Michael Huber Polska
1 : 3
CITI Handlowy Warszawa
Kolporter Kielce
5 : 0
Ferroxcube Skierniewice
Michael Huber Polska
2 : 3
PGK Radomsko
Ferroxcube Skierniewice
3 : 4
CITI Handlowy Warszawa
Kolporter Kielce
8 : 0
Michael Huber Polska
CITI Handlowy Warszawa
5 : 1
PGK Radomsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kolporter Kielce
12
22 - 2
awans do II rundy
2. CITI Handlowy Warszawa
9
14 - 9
awans do II rundy
3. PGK Radomsko
6
9 - 15
awans do II rundy
4. Ferroxcube Skierniewice
1
6 - 14
puchar pocieszenia
5. Michael Huber Polska
1
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Fugo Konin
1 : 4
Rolnik Mikołów
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 3
Automotive Sandomierz
Fugo Konin
1 : 6
Telewizja Polska
Rolnik Mikołów
5 : 2
Synthos Dwory Oświęcim
Automotive Sandomierz
2 : 2
Telewizja Polska
Fugo Konin
2 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Automotive Sandomierz
0 : 0
Rolnik Mikołów
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 1
Telewizja Polska
Fugo Konin
0 : 5
Automotive Sandomierz
Telewizja Polska
1 : 1
Rolnik Mikołów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Telewizja Polska
8
10 - 4
awans do II rundy
2. Automotive Sandomierz
8
10 - 2
awans do II rundy
3. Rolnik Mikołów
8
10 - 4
awans do II rundy
4. Synthos Dwory Oświęcim
3
5 - 11
puchar pocieszenia
5. Fugo Konin
0
4 - 18
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
PKO BP Warszawa
3 : 2
GPW Katowice
Biofarm Poznań
1 : 6
Inter Cars Warszawa
PKO BP Warszawa
0 : 1
Nowy Styl Krosno
GPW Katowice
1 : 3
Biofarm Poznań
Inter Cars Warszawa
3 : 2
Nowy Styl Krosno
PKO BP Warszawa
6 : 0
Biofarm Poznań
Inter Cars Warszawa
4 : 0
GPW Katowice
Biofarm Poznań
0 : 4
Nowy Styl Krosno
PKO BP Warszawa
2 : 3
Inter Cars Warszawa
Nowy Styl Krosno
2 : 0
GPW Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
12
16 - 5
awans do II rundy
2. Nowy Styl Krosno
9
9 - 3
awans do II rundy
3. PKO BP Warszawa
6
11 - 6
awans do II rundy
4. Biofarm Poznań
3
4 - 17
puchar pocieszenia
5. GPW Katowice
0
3 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Trelleborg Wałbrzych
1 : 0
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Electrolux Oława
0 : 2
Sonoco Łódź
Trelleborg Wałbrzych
4 : 3
Faurecia Legnica
Thoni-Alutec Stalowa Wola
3 : 1
Electrolux Oława
Sonoco Łódź
2 : 1
Faurecia Legnica
Trelleborg Wałbrzych
4 : 0
Electrolux Oława
Sonoco Łódź
3 : 3
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Electrolux Oława
1 : 4
Faurecia Legnica
Trelleborg Wałbrzych
3 : 0
Sonoco Łódź
Faurecia Legnica
1 : 2
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
12
12 - 3
awans do II rundy
2. Thoni-Alutec Stalowa Wola
7
8 - 6
awans do II rundy
3. Sonoco Łódź
7
7 - 7
awans do II rundy
4. Faurecia Legnica
3
9 - 9
puchar pocieszenia
5. Electrolux Oława
0
2 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
2 : 1
PKC Group Starachowice
Geyer&Hosaja Mielec
4 : 2
Kirchhoff Gliwice
Winkelmann Legnica
1 : 0
NGK Ceramics Gliwice
PKC Group Starachowice
2 : 3
Geyer&Hosaja Mielec
Kirchhoff Gliwice
0 : 4
NGK Ceramics Gliwice
Winkelmann Legnica
4 : 2
Geyer&Hosaja Mielec
Kirchhoff Gliwice
2 : 0
PKC Group Starachowice
Geyer&Hosaja Mielec
1 : 2
NGK Ceramics Gliwice
Winkelmann Legnica
3 : 3
Kirchhoff Gliwice
NGK Ceramics Gliwice
4 : 0
PKC Group Starachowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
10
10 - 6
awans do II rundy
2. NGK Ceramics Gliwice
9
10 - 2
awans do II rundy
3. Geyer&Hosaja Mielec
6
10 - 9
awans do II rundy
4. Kirchhoff Gliwice
4
7 - 11
puchar pocieszenia
5. PKC Group Starachowice
0
3 - 11
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
3 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Aquael Suwałki
0 : 2
TRW Gliwice
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
1 : 4
Viessmann Legnica
Magna Dąbrowa Górnicza
2 : 1
Aquael Suwałki
TRW Gliwice
2 : 1
Viessmann Legnica
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
5 : 1
Aquael Suwałki
TRW Gliwice
1 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Aquael Suwałki
2 : 3
Viessmann Legnica
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
2 : 1
TRW Gliwice
Viessmann Legnica
1 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kostrzyńsko-Słubicka SSE
9
11 - 7
awans do II rundy
2. TRW Gliwice
7
6 - 4
awans do II rundy
3. Viessmann Legnica
7
9 - 6
awans do II rundy
4. Magna Dąbrowa Górnicza
5
5 - 6
awans do II rundy
5. Aquael Suwałki
0
4 - 12
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
Elmar Jędrzejów
8 : 1
KSG o/Kielce
Supravis Bydgoszcz
5 : 0
LU Polska
Elmar Jędrzejów
6 : 0
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
KSG o/Kielce
4 : 3
Supravis Bydgoszcz
LU Polska
1 : 1
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Elmar Jędrzejów
4 : 1
Supravis Bydgoszcz
LU Polska
0 : 5
KSG o/Kielce
Supravis Bydgoszcz
2 : 3
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Elmar Jędrzejów
6 : 0
LU Polska
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
2 : 2
KSG o/Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Elmar Jędrzejów
12
24 - 2
awans do II rundy
2. KSG o/Kielce
7
12 - 13
awans do II rundy
3. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
5
6 - 11
awans do II rundy
4. Supravis Bydgoszcz
3
11 - 11
puchar pocieszenia
5. LU Polska
1
1 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
Inwest-Bud Zgierz
1 : 2
Elmar Plus Jędrzejów
Becher Kielce
0 : 1
Haftina Piotrków Trybunalski
Inwest-Bud Zgierz
2 : 1
Wizopol Chełmek
Elmar Plus Jędrzejów
1 : 2
Becher Kielce
Haftina Piotrków Trybunalski
1 : 3
Wizopol Chełmek
Inwest-Bud Zgierz
1 : 1
Becher Kielce
Haftina Piotrków Trybunalski
0 : 1
Elmar Plus Jędrzejów
Becher Kielce
2 : 3
Wizopol Chełmek
Inwest-Bud Zgierz
1 : 3
Haftina Piotrków Trybunalski
Wizopol Chełmek
1 : 3
Elmar Plus Jędrzejów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Elmar Plus Jędrzejów
9
7 - 4
awans do II rundy
2. Wizopol Chełmek
6
8 - 8
awans do II rundy
3. Haftina Piotrków Trybunalski
6
5 - 5
awans do II rundy
4. Becher Kielce
4
5 - 6
awans do II rundy
5. Inwest-Bud Zgierz
4
5 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Uniwersytet Jagielloński Kraków
4 : 2
Katowickie Wodociągi
Ado-Med Świętochłowice
2 : 2
Transsystem Łańcut
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 5
Sevroll System Warszawa
Katowickie Wodociągi
4 : 3
Ado-Med Świętochłowice
Transsystem Łańcut
0 : 0
Sevroll System Warszawa
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 4
Ado-Med Świętochłowice
Transsystem Łańcut
1 : 1
Katowickie Wodociągi
Ado-Med Świętochłowice
0 : 4
Sevroll System Warszawa
Uniwersytet Jagielloński Kraków
3 : 1
Transsystem Łańcut
Sevroll System Warszawa
3 : 1
Katowickie Wodociągi
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll System Warszawa
10
12 - 1
awans do II rundy
2. Uniwersytet Jagielloński Kraków
6
7 - 12
awans do II rundy
3. Katowickie Wodociągi
4
8 - 11
awans do II rundy
4. Ado-Med Świętochłowice
4
9 - 10
awans do II rundy
5. Transsystem Łańcut
3
4 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Nemak Bielsko-Biała
0 : 4
Stal-Systems Wólka Pełkińska
UD Piórkowscy Dmosin
2 : 1
URB Plus Kielce
Nemak Bielsko-Biała
1 : 0
Trawena
Stal-Systems Wólka Pełkińska
0 : 0
UD Piórkowscy Dmosin
URB Plus Kielce
4 : 1
Trawena
Nemak Bielsko-Biała
0 : 7
UD Piórkowscy Dmosin
URB Plus Kielce
2 : 0
Stal-Systems Wólka Pełkińska
UD Piórkowscy Dmosin
3 : 2
Trawena
Nemak Bielsko-Biała
0 : 5
URB Plus Kielce
Trawena
0 : 9
Stal-Systems Wólka Pełkińska
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UD Piórkowscy Dmosin
10
12 - 3
awans do II rundy
2. URB Plus Kielce
9
12 - 3
awans do II rundy
3. Stal-Systems Wólka Pełkińska
7
13 - 2
awans do II rundy
4. Nemak Bielsko-Biała
3
1 - 16
puchar pocieszenia
5. Trawena
0
3 - 17
puchar pocieszenia
 
Tabela pomocnicza po rozgrywkach grupowych: (drużyny z 4-ych miejsc w grupach)
 
Drużyna
Punkty
Bramki
 
1. Magna Dąbrowa Górnicza
5
5 - 6
awans do II rundy
2. Ado-Med Świętochłowice
4
9 - 10
awans do II rundy
3. Becher Kielce
4
5 - 6
awans do II rundy
4. Kirchhoff Gliwice
4
7 - 11
puchar pocieszenia
5. PGNiG Warszawa
4
6 - 11
puchar pocieszenia
6. Faurecia Legnica
3
9 - 8
puchar pocieszenia
7. Supravis Bydgoszcz
3
11 - 11
puchar pocieszenia
8. Synthos-Dwory Oświęcim
3
5 - 11
puchar pocieszenia
9. Biofarm Poznań
3
4 - 17
puchar pocieszenia
10. Nemak Bielsko-Biała
3
1 - 16
puchar pocieszenia
11. Ferroxcube Skierniewice
1
6 - 14
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa I - Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
Biazet Białystok
0 : 5
Aquael Suwałki
PGNiG Warszawa
0 : 2
Ferroxcube Skierniewice
Biazet Białystok
2 : 3
Ferroxcube Skierniewice
Aquael Suwałki
5 : 0
PGNiG Warszawa
Biazet Białystok
5 : 0
PGNiG Warszawa
Aquael Suwałki
3 : 0
Ferroxcube Skierniewice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Aquael Suwałki
9
13 - 0
2. Ferroxcube Skierniewice
6
5 - 5
3. Biazet Białystok
3
7 - 8
4. PGNiG Warszawa
0
0 - 12
 
Grupa II - Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
Michael Huber Polska
3 : 0
LU Polska
LU Polska
1 : 4
Faurecia Legnica
Michael Huber Polska
0 : 1
Faurecia Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Faurecia Legnica
6
5 - 1
2. Michael Huber Polska
3
3 - 1
3. LU Polska
0
1 - 7
 
Grupa III - Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
Fugo Konin
0 : 4
Inwest-Bud Zgierz
Supravis Bydgoszcz
3 : 2
Fugo Konin
Inwest-Bud Zgierz
0 : 2
Supravis Bydgoszcz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Supravis Bydgoszcz
6
5 - 2
2. Inwest-Bud Zgierz
3
4 - 2
3. Fugo Konin
0
2 - 7
 
Grupa IV - Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
GPW Katowice
1 : 1
Transsystem Łańcut
Transsystem Łańcut
0 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 0
GPW Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Synthos Dwory Oświęcim
6
4 - 0
2. GPW Katowice
1
1 - 2
3. Transsystem Łańcut
1
1 - 4
 
Grupa V - Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
Electrolux Oława
3 : 0
Trawena
Trawena
0 : 3
Biofarm Poznań
Biofarm Poznań
1 : 1
Electrolux Oława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Biofarm Poznań
4
4 - 1
2. Electrolux Oława
4
4 - 1
3. Trawena
0
0 - 6
 
Grupa VI - Puchar Pocieszenia
 
Wyniki
PKC Group Starachowice
1 : 2
Kirchhoff Gliwice
Kirchhoff Gliwice
2 : 1
Nemak Bielsko-Biała
Nemak Bielsko-Biała
1 : 2
PKC Group Starachowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Kirchhoff Gliwice
6
4 - 2
2. PKC Group Starachowice
3
3 - 3
3. Nemak Bielsko-Biała
0
2 - 4
 
Tabela pomocnicza po rundzie grupowej: (drużyny z 2-ich miejsc w grupach)
 
Drużyna
Punkty
Bramki
 
1. Electrolux Oława
4
4 - 1
awans do ¼ pucharu pociesz.
2. Invest-Bud Zgierz
3
4 - 2
 
3. Michael Huber Polska
3
3 - 1
 
4. PKC Group Starachowice
3
3 - 3
 
5. GPW Katowice
1
1 - 2
 
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Aquael Suwałki
0 : 0 k. 4 : 3
Faurecia Legnica
Electrolux Oława
0 : 3
Supravis Bydgoszcz
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 0
Biofarm Poznań
Kirchhoff Gliwice
3 : 1
Ferroxcube Skierniewice
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Aquael Suwałki
1 : 4
Supravis Bydgoszcz
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 0
Kirchhoff Gliwice
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Supravis Bydgoszcz
0 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
CITI Handlowy Warszawa
1 : 4
Rolnik Mikołów
VIVE Kielce
0 : 2
Rolnik Mikołów
VIVE Kielce
7 : 1
CITI Handlowy Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Rolnik Mikołów
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. VIVE Kielce
3
7 - 3
 
3. CITI Handlowy Warszawa
0
2 - 11
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Automotive Sandomierz
0 : 3
PKO BP Warszawa
Kolporter Kielce
0 : 0
PKO BP Warszawa
Kolporter Kielce
3 : 1
Automotive Sandomierz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PKO BP Warszawa
4
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. Kolporter Kielce
4
3 - 1
awans do ⅛ finału
3. Automotive Sandomierz
0
1 - 6
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Nowy Styl Krosno
3 : 1
Sonoco Łódź
Telewizja Polska
2 : 1
Sonoco Łódź
Telewizja Polska
1 : 1
Nowy Styl Krosno
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nowy Styl Krosno
4
4 - 2
awans do ⅛ finału
2. Telewizja Polska
4
3 - 2
awans do ⅛ finału
3. Sonoco Łódź
0
2 - 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Thoni-Alutec Stalowa Wola
1 : 3
Geyer&Hosaja Mielec
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Geyer&Hosaja Mielec
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
6
2 - 0
awans do ⅛ finału
2. Geyer&Hosaja Mielec
3
3 - 2
 
3. Thoni-Alutec Stalowa Wola
0
1 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Viessmann Legnica
0 : 5
Becher Kielce
Trelleborg Wałbrzych
0 : 5
Becher Kielce
Trelleborg Wałbrzych
5 : 5
Viessmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Becher Kielce
6
10 - 0
awans do ⅛ finału
2. Trelleborg Wałbrzych
1
5 - 10
 
3. Viessmann Legnica
1
5 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
TRW Gliwice
1 : 1
Ado-Med Świętochłowice
Winkelmann Legnica
3 : 1
Ado-Med Świętochłowice
Winkelmann Legnica
2 : 0
TRW Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. TRW Gliwice
1
1 - 3
 
3. Ado-Med Świętochłowice
1
2 - 4
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
0 : 3
Haftina Piotrków Trybunalski
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
1 : 4
Haftina Piotrków Trybunalski
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
2 : 3
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Haftina Piotrków Trybunalski
6
7 - 1
awans do ⅛ finału
2. Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
3
3 - 5
 
3. Kostrzyńsko-Słubicka SSE
0
3 - 7
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Wizopol Chełmek
5 : 0
Katowickie Wodociągi
Elmar Jędrzejów
4 : 0
Katowickie Wodociągi
Elmar Jędrzejów
2 : 1
Wizopol Chełmek
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Elmar Jędrzejów
6
6 - 1
awans do ⅛ finału
2. Wizopol Chełmek
3
6 - 2
awans do ⅛ finału
3. Katowickie Wodociągi
0
0 - 9
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Uniwersytet Jagielloński Kraków
1 : 1
Stal-Systems Wólka Pełkińska
Elmar Plus Jędrzejów
2 : 5
Stal-Systems Wólka Pełkińska
Elmar Plus Jędrzejów
3 : 1
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Stal-Systems Wólka Pełkińska
4
6 - 3
awans do ⅛ finału
2. Elmar Plus Jędrzejów
3
5 - 6
 
3. Uniwersytet Jagielloński Kraków
1
2 - 4
 
 
Grupa X
 
Wyniki
URB Plus Kielce
2 : 2
Exide-Centra Poznań
Sevroll System Warszawa
0 : 1
Exide-Centra Poznań
Sevroll System Warszawa
3 : 2
URB Plus Kielce
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Exide-Centra Poznań
4
3 - 2
awans do ⅛ finału
2. Sevroll System Warszawa
3
3 - 3
awans do ⅛ finału
3. URB Plus Kielce
1
4 - 5
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Urząd Miasta Olsztyn
1 : 0
PGK Radomsko
UD Piórkowscy Dmosin
7 : 0
PGK Radomsko
UD Piórkowscy Dmosin
2 : 0
Urząd Miasta Olsztyn
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. UD Piórkowscy Dmosin
6
9 - 0
awans do ⅛ finału
2. Urząd Miasta Olsztyn
3
1 - 2
 
3. PGK Radomsko
0
0 - 8
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
NGK Ceramics Gliwice
0 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
KSG o/ Kielce
0 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
KSG o/ Kielce
2 : 2
NGK Ceramics Gliwice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Magna Dąbrowa Górnicza
4
1 - 0
awans do ⅛ finału
2. KSG o/ Kielce
2
2 - 2
 
3. NGK Ceramics Gliwice
1
2 - 3
 
 
 
Faza finałowa
 
 
⅛ Finału
Elmar Jędrzejów
0 : 2
Haftina Piotrków Trybunalski
UD Piórkowscy Dmosin
1 : 1 k. 3 : 2
Exide-Centra Poznań
Sevroll System Warszawa
5 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Stal-Systems Wólka Pełkińska
2 : 6
Wizopol Chełmek
Kolporter Kielce
3 : 1
Becher Kielce
Telewizja Polska
2 : 1
Winkelmann Legnica
PKO BP Warszawa
0 : 6
Inter Cars Warszawa
Rolnik Mikołów
2 : 0
Nowy Styl Krosno
 
¼ Finału
Kolporter Kielce
3 : 1
Telewizja Polska
Inter Cars Warszawa
1 : 4
Rolnik Mikołów
Haftina Piotrków Trybunalski
4 : 1
UD Piórkowscy Dmosin
Sevroll System Warszawa
0 : 1
Wizopol Chełmek
 
½ Finału
Kolporter Kielce
2 : 1
Rolnik Mikołów
Wizopol Chełmek
2 : 1
Haftina Piotrków Trybunalski
 
Mecz o III miejsce
Rolnik Mikołów
1 : 4
Haftina Piotrków Trybunalski
 
FINAŁ TURNIEJU
Kolporter Kielce
0 : 0 k. 2 : 3
Wizopol Chełmek
 
Puchar Fair-Play
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Marcin Wanat
Kolporter Kielce
Najlepszy piłkarz
Daniel Wojtyna
Wizopol Chełmek
Najlepszy bramkarz
Piotr Olejnik
Haftina Piotrków Trybunalski
 
Wyróżnienia
Paweł Nawrat
Rolnik Mikołów
Michał Konwiński
Kolporter Kielce
Mateusz Blady
Wizopol Chełmek
 
Tabela strzelców turnieju:
Marcin Wanat
Kolporter Kielce
9
Tomasz Iwański
Elmar Jędrzejów
9
Włodzimierz Robaszek
Haftina Piotrków Trybunalski
8
Łukasz Bułgajewski
Kostrzyński-Słubicka SSE
8
Radosław Bryłka
Telewizja Polska
8
Paweł Nawrat
Rolnik Mikołów
8
Piotr Lach
Sevroll System Warszawa
7
Mateusz Blady
Wizopol Chełmek
7
Bartłomiej Kaczor
Inter Cars Warszawa
7
Krzysztof Dziedzic
Automotive Sandomierz
7
Michał Konwiński
Kolporter Kielce
7
Kamil Fedorowicz
VIVE Kielce
7
Krzysztof Fornalski
VIVE Kielce
7
 
 
Klasyfikacja końcowa
 
 
Miejsce
Nazwa firmy
1
Wizopol Chełmek
2
Kolporter Kielce
3
Haftina Piotrków Trybunalski
4
Rolnik Mikołów
5
Telewizja Polska
 
Inter Cars Warszawa
 
UD Piórkowscy Dmosin
 
Sevroll System Warszawa
9-16
Elmar Jędrzejów
 
Exide-Centra Poznań
 
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Stal-Systems Wólka Pełkińska
 
Becher Kielce
 
Winkelmann Legnica
 
PKO BP Warszawa
 
Nowy Styl Krosno
17-24
KSG o/ Kielce
 
Urząd Miasta Olsztyn
 
Elmar Plus Jędrzejów
 
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
 
TRW Gliwice
 
Trelleborg Wałbrzych
 
Geyer&Hosaja Mielec
 
VIVE Kielce
25-36
NGK Ceramics Gliwice
 
PGK Radomsko
 
URB Plus Kielce
 
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
Katowickie Wodociągi
 
Kostrzyńsko-Słubicka SSE
 
Ado-Med Świętochłowice
 
Viessmann Legnica
 
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Sonoco Łódź
 
Automotive Sandomierz
 
CITI Handlowy Warszawa
37
Synthos Dwory Oświęcim
38
Supravis Bydgoszcz
39-55
Aquael Suwałki
 
Kirchhoff Gliwice
 
Faurecia Legnica
 
Electrolux Oława
 
Biofarm Poznań
 
Ferroxcube Skierniewice
 
PKC Group Starachowice
 
Nemak Bielsko-Biała
 
Trawena
 
Transsystem Łańcut
 
Inwest-Bud Zgierz
 
GPW Katowice
 
Fugo Konin
 
Michael Huber Polska
 
LU Polska
 
Biazet Białystok
 
PGNiG Warszawa
 
                                 Logistyka                                             
..