08-09 maja 2010 Chodzież - I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 

  I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy w siatkówce Chodzież 2010

 

 
 
Grupa A
 
Wyniki
Pawerbud Piła
2 : 0 (25:18, 25:17)
Elektroterm Chodzież
Brukland Łódź
2 : 0 (25:12, 25:11)
Berger Bau Wrocław
Pawerbud Piła
2 : 0 (25:17, 25:15)
Brukland Łódź
Elektroterm Chodzież
2 : 0 (25:17, 25:18)
Berger Bau Wrocław
Berger Bau Wrocław
0 : 2 (12:25, 18:25)
Pawerbud Piła
Brukland Łódź
        2 : 1 (14:25, 25:17, 15:12)
Elektroterm Chodzież
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Pawerbud Piła
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Brukland Łódź
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Elektroterm Chodzież
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Berger Bau Wrocław
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Dryfex Piła
2 : 0 (25:13, 25:11)
GPW Katowice
Toruń-Pacific
0 : 2 (11:25, 10:25)
Zakłady Azotowe Puławy
Dryfex Piła
2 : 0 (25:11, 25:17)
Toruń-Pacific
GPW Katowice
0 : 2 (10:25, 13:25)
Zakłady Azotowe Puławy
Zakłady Azotowe Puławy
        1 : 2 (26:24, 22:25, 12:15)
Dryfex Piła
Toruń-Pacific
2 : 0 (25:14, 25:14)
GPW Katowice
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Dryfex Piła
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Zakłady Azotowe Puławy
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Toruń-Pacific
3
2 - 4
awans do II rundy
4. GPW Katowice
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Jenox Chodzież
0 : 2 (12:25, 17:25)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
NSZZ Straż Graniczna Białystok
        1 : 2 (20:25, 25:18, 13: 15)
Technokabel Warszawa
Jenox Chodzież
0 : 2 (16:25, 17:25)
NSZZ Straż Graniczna
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
2 : 0 (25:20, 25:23)
Technokabel Warszawa
Technokabel Warszawa
0 : 2(15:25, 19:25)
Jenox Chodzież
NSZZ Straż Graniczna Białystok
2 : 0(25:20, 25:22)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. NSZZ Straż Graniczna Białystok
7
5 - 2
awans do II rundy
2. Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Jenox Chodzież
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Technokabel Warszawa
2
2 - 5
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
SIWL Września
2 : 0 (25:16, 25:23)
Arla Foods Tychowo
Ubojnia Drobiu Piórkowscy II
0 : 2 (20:25, 12:25)
Ślepsk Augustów
SIWL Września
2 : 0 (25: 6, 25 :12)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy II
Arla Foods Tychowo
0 : 2 (27:29, 22:25)
Ślepsk Augustów
Ślepsk Augustów
0 : 2 (15:25, 19:25)
SIWL Września
Ubojnia Drobiu Piórkowscy II
0 : 2 (10: 25, 9 :25)
Arla Foods Tychowo
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. SIWL Września
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Ślepsk Augustów
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Arla Foods Tychowo
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Ubojnia Drobiu Piórkowscy II
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Wyniki
Berger Bau Wrocław
2 : 0 (25:19, 25:15)
GPW Katowice
Technokabel Warszawa
2 : 0 (25 : 7, 25 : 6)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy II
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Technokabel Warszawa
       2 : 1 (24:26, 25:22, 15: 2)
Berger Bau Wrocław
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Zakłady Azotowe Puławy
      2 : 1 (25:19, 18:25, 15:8)
Jenox Chodzież
Pawerbud Piła
2 : 0 (25: 5, 25 :16)
Jenox Chodzież
Pawerbud Piła
2 : 0 (25:13, 25:12)
Zakłady Azotowe Puławy
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Pawerbud Piła
6
4 - 0
awans do ½ finału
2. Zakłady Azotowe Puławy
2
2 - 3
 
3. Jenox Chodzież
1
1 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
2 : 0 (25:15, 25:17)
Arla Foods Tychowo
Dryfex Piła
2 : 0 (25:20, 25:18)
Arla Foods Tychowo
Dryfex Piła
        1 : 2 (25:23, 32:34, 13: 15)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
5
4 - 1
awans do ½ finału
2. Dryfex Piła
4
3 - 2
 
3. Arla Foods Tychowo
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Ślepsk Augustów
0 : 2 (16:25, 22:25)
Elektroterm Chodzież
NSZZ Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (25:15, 25:23)
Elektroterm Chodzież
NSZZ Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (25: 18, 25: 8)
Ślepsk Augustów
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. NSZZ Straż Graniczna Białystok
6
4 - 0
awans do ½ finału
2. Elektroterm Chodzież
3
2 - 2
 
3. Ślepsk Augustów
0
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Brukland Łódź
2 : 0 (25:16, 25:10)
Toruń-Pacific
SIWL Września
2 : 0 (25:11, 25:21)
Toruń-Pacific
SIWL Września
0 : 2 (14:25, 20:25)
Brukland Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Brukland Łódź
6
4 - 0
awans do ½ finału
2. SIWL Września
3
2 - 2
 
3. Toruń-Pacific
0
0 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
½ Finału
Pawerbud Piła
2 : 0 (25:21, 25:18)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
NSZZ Straż Graniczna Białystok
       1 : 2 (19:25,25:15,16:18)
Brukland Łódź
 
FINAŁ TURNIEJU
Pawerbud Piła
2 : 0 (25:18, 25:10)
 Brukland Łódź
 
Puchar Fair-Play
Zakłady Azotowe Puławy
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza zawodniczka
Magdalena Kubaczyk
Jenox Chodzież
Najlepszy zawodnik
Piotr Winkler
Pawerbud Piła
Najlepszy atakujący
Radosław Maciejewski
Dryfex Piła
Najlepszy rozgrywający
Tomasz Jaskółowski
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
Wyróżnienie
Adam Popławski
NSZZ Straż Graniczna
Wyróżnienie
Krzysztof Grzelak
Brukland Łódź
 
Klasyfikacja końcowa:
1
Pawerbud Piła
2
Brukland Łódź
3 ex aequo
NSZZ Straż Graniczna Białystok
3 ex aequo
Ubojnia Drobiu Piórkowscy I
5 - 8
Zakłady Azotowe Puławy
 
Dryfex Piła
 
Elektroterm Piła
 
SIWL Września
9 - 12
Jenox Chodzież
 
Arla Foods Piła
 
Ślepsk Augustów
 
Toruń-Pacific
13
Technokabel Warszawa
14 - 16
Berger Bau Wrocław
 
GPW Katowice
 
Ubojnia Drobiu Piórkowscy II
 

 

 

                                 Logistyka                                             
..