12-13 czerwca 2010 Rewal - V Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 


 
V Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych,
Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej Rewal 2010
 
 
 
W dniach 12-13 czerwca 2010r., w nadmorskim Rewalu, odbyły się V Mistrzostwa Polski Firm Komunalnych Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej. Po dwudniowej zaciętej rywalizacji tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Wodociągów Legnica (LPWiK), która w finale 1-0 pokonała zespół Energetyki Cieplnej Skarżysko-Kamienna. Trzecie miejsce zdobyła drużyna wodociągów z Rudy Śląskiej (PWiK), a czwarte MPGK Stargard Szczeciński. Na miejscu piątym sklasyfikowane zostały drużyny MZB Wałbrzych, ZUK Wejherowo, KSG Tarnów, oraz PUK Kalisz. Turniej odbywał się pod patronatem medialnym „Magazynu Futbol”, oraz dziennika „Futbol News”. Najlepsi zawodnicy turnieju poza nagrodami rzeczowymi, nagrodzeni zostali prenumeratami „Magazynu Futbol”. Puchar Fair-Play, który ufundował „Magazyn Futbol” otrzymała drużyna MZGK Bolesławiec.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
MPGK Stargard Szczeciński
2 : 3
ZUK Wejherowo
Zakład Gazowniczy Koszalin
1 : 0
ENDICO Jelenia Góra
MPGK Stargard Szczeciński
2 : 0
PWiK Starachowice
ZUK Wejherowo
1 : 1
Zakład Gazowniczy Koszalin
ENDICO Jelenia Góra
4 : 0
PWiK Starachowice
MPGK Stargard Szczeciński
1 : 3
Zakład Gazowniczy Koszalin
ENDICO Jelenia Góra
1 : 3
ZUK Wejherowo
Zakład Gazowniczy Koszalin
6 : 0
PWiK Starachowice
MPGK Stargard Szczeciński
1 : 0
ENDICO Jelenia Góra
PWiK Starachowice
0 : 8
ZUK Wejherowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. ZUK Wejherowo
10
15 - 4
awans do II rundy
2. Zakład Gazowniczy Koszalin
10
11 - 2
awans do II rundy
3. MPGK Stargard Szczeciński
6
6 - 6
awans do II rundy
4. ENDICO Jelenia Góra
3
5 - 5
puchar pocieszenia
5. PWiK Starachowice
0
0 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
LPWIK Legnica
8 : 0
Gazownia Zgorzelecka
PWiK Ruda Śląska
6 : 1
MPWiK Żywiec
LPWiK Legnica
2 : 0
MZB Wałbrzych
Gazownia Zgorzelecka
1 : 17
PWiK Ruda Śląska
MPWiK Żywiec
0 : 4
MZB Wałbrzych
LPWiK Legnica
0 : 0
PWiK Ruda Śląska
MPWiK Żywiec
11 : 0
Gazownia Zgorzelecka
PWiK Ruda Śląska
0 : 0
MZB Wałbrzych
LPWiK Legnica
2 : 2
MPWiK Żywiec
MZB Wałbrzych
11 : 0
Gazownia Zgorzelecka
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Ruda Śląska
8
23 - 2
awans do II rundy
2. LPWiK Legnica
8
12 - 2
awans do II rundy
3. MZB Wałbrzych
7
15 - 2
awans do II rundy
4.MPWiK Żywiec
4
14 - 12
puchar pocieszenia
5. Gazownia Zgorzelecka
0
1 - 47
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
MZO Pruszków
1 : 0
PUK Kalisz
PGKiM Janikowo
1 : 1
MZGK Bolesławiec
MZO Pruszków
5 : 1
MZGK Bolesławiec
PUK Kalisz
5 : 3
PGKiM Janikowo
MZGK Bolesławiec
0 : 1
PUK Kalisz
MZO Pruszków
2 : 2
PGKiM Janikowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. MZO Pruszków
7
8 - 3
awans do II rundy
2. PUK Kalisz
6
6 - 4
awans do II rundy
3. PGKiM Janikowo
2
6 - 8
awans do II rundy
4.MZGK Bolesławiec
1
2 - 7
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
KSG Tarnów
4 : 2
JZWiK Jastrzębie Zdrój
EC Skarżysko-Kamienna
6 : 2
PGK Śrem
KSG Tarnów
9 : 2
PGK Śrem
JZWiK Jastrzębie Zdrój
2 : 6
EC Skarżysko-Kamienna
PGK Śrem
2 : 2
JZWiK Jastrzębie Zdrój
KSG Tarnów
5 : 3
EC Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KSG Tarnów
9
18 - 7
awans do II rundy
2. EC Skarżysko-Kamienna
6
15 - 9
awans do II rundy
3. JZWiK Jastrzębie Zdrój
1
6 - 12
awans do II rundy
4. PGK Śrem
1
6 - 17
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
Grupa X
 
Wyniki
MPWiK Żywiec
1 : 4
PWiK Starachowice
PGK Śrem
3 : 1
PWiK Starachowice
PGK Śrem
6 : 2
MPWiK Żywiec
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. PGK Śrem
6
9 - 3
2. PWiK Starachowice
3
5 - 4
3. MPWiK Żywiec
0
3 - 10
 
Grupa Y
 
Wyniki
ENDICO Jelenia Góra
3 : 0 v.o.
Gazownia Zgorzelecka
MZGK Bolesławiec
3 : 0 v.o.
Gazownia Zgorzelecka
MZGK Bolesławiec
0 : 1
ENDICO Jelenia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. ENDICO Jelenia Góra
6
4 - 0
2. MZGK Bolesławiec
3
3 - 1
3. Gazownia Zgorzelecka
0
0 - 6
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
ENDICO Jelenia Góra
6 : 1
PGK Śrem
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
LPWiK Legnica
5 : 1
PGKiM Janikowo
ZUK Wejherowo
1 : 2
PGKiM Janikowo
ZUK Wejherowo
1 : 0
LPWiK Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. LPWiK Legnica
3
5 - 2
awans do ¼ finału
2. ZUK Wejherowo
3
2 - 2
awans do ¼ finału
3. PGKiM Janikowo
3
3 - 6
 
 
Grupa II
 
Wyniki
PUK Kalisz
2 : 0
JZWiK Jastrzębie Zdrój
PWiK Ruda Śląska
6 : 0
JZWiK Jastrzębie Zdrój
PWiK Ruda Śląska
4 : 1
PUK Kalisz
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWiK Ruda Śląska
6
10 - 1
awans do ¼ finału
2. PUK Kalisz
3
3 - 4
awans do ¼ finału
3. JZWiK Jastrzębie Zdrój
0
0 - 8
 
 
Grupa III
 
Wyniki
EC Skarżysko-Kamienna
2 : 1
MPGK Stargard Szczeciński
MZO Pruszków
0 : 1
MPGK Stargard Szczeciński
MZO Pruszków
1 : 4
EC Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. EC Skarżysko-Kamienna
6
6 - 2
awans do ¼ finału
2. MPGK Stargard Szczeciński
3
2 - 2
awans do ¼ finału
3. MZO Pruszków
0
1 - 5
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Zakład Gazowniczy Koszalin
1 : 2
MZB Wałbrzych
KSG Tarnów
4 : 2
MZB Wałbrzych
KSG Tarnów
2 : 1
Zakład Gazowniczy Koszalin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KSG Tarnów
6
6 - 3
awans do ¼ finału
2. MZB Wałbrzych
3
4 - 5
awans do ¼ finału
3. Zakład Gazowniczy Koszalin
0
2 - 4
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
LPWiK Legnica
4 : 1
PUK Kalisz
ZUK Wejherowo
1 : 4
PWiK Ruda Śląska
EC Skarżysko-Kamienna
2 : 0
MZB Wałbrzych
MPGK Stargard Szczeciński
0 : 0 k. 4 : 3
KSG Tarnów
 
½ Finału
LPWiK Legnica
1 : 0
PWiK Ruda Śląska
EC Skarżysko-Kamienna
1 : 0
MPGK Stargard Szczeciński
 
Mecz o III miejsce
 PWiK Ruda Śląska
4 : 2
MPGK Stargard Szczeciński
 
FINAŁ TURNIEJU
LPWiK Legnica
1 : 0
EC Skarżysko-Kamienna
 
Puchar Fair-Play
MZGK Bolesławiec
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Błażej Miller
EC Skarżysko-Kamienna
Najlepszy piłkarz
Łukasz Henschel
LPWiK Legnica
Najlepszy bramkarz
Roman Kowalewicz
MPGK Stargard Szczeciński
 
Wyróżnienia
Robert Drabik
EC Skarżysko-Kamienna
Adrian Mol
PWiK Ruda Śląska
Adam Adamczyk
PWiK Ruda Śląska
 
Tabela strzelców turnieju:
Błażej Miller
EC Skarżysko-Kamienna
14
Adrian Mol
PWiK Ruda Śląska
12
Adam Adamczyk
PWiK Ruda Śląska
12
Maciej Beniak
MZB Wałbrzych
11
Tomasz Prokop
KSG Tarnów
8
Łukasz Mikołajczyk
Zakład Gazowniczy Koszalin
8
Rafał Wesołowski
PWiK Ruda Śląska
7
Paweł Stasica
MPWiK Żywiec
7
Henschel Łukasz
LPWiK Legnica
7
Adam Spigarski
ZUK Wejherowo
7

 

 

                                 Logistyka                                             
..