19-20 czerwca 2010 Rewal - VI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
VI Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w piłce nożnej Rewal 2010
 
 
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
ATU Iserlohn
0 : 4
Trelleborg Wałbrzych
VOLVO Polska
0 : 3
Autoliv Jelcz-Laskowice
ATU Iserlohn
4 : 0
Rucker Warszawa
Trelleborg Wałbrzych
4 : 1
VOLVO Polska
Autoliv Jelcz-Laskowice
3 : 0
Rucker Warszawa
ATU Iserlohn
1 : 3
VOLVO Polska
Autoliv Jelcz-Laskowice
0 : 0
Trelleborg Wałbrzych
VOLVO Polska
2 : 0
Rucker Warszawa
ATU Iserlohn
2 : 4
Autoliv Jelcz-Laskowice
Rucker Warszawa
0 : 6
Trelleborg Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
10
14 - 1
awans do II rundy
2. Autoliv Jelcz-Laskowice
10
10 - 2
awans do II rundy
3. VOLVO Polska
6
6 - 8
awans do II rundy
4. ATU Iserlohn
3
7 - 11
puchar pocieszenia
5. Rucker Warszawa
0
0 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Kulczyk Tradex Poznań
1 : 6
Fiat Auto Poland Tychy
Kodi-Auto Mława
2 : 2
NSK Wałbrzych
Kulczyk Tradex Poznań
0 : 3
Autoliv Oława
Fiat Auto Poland Tychy
1 : 1
Kodi-Auto Mława
NSK Wałbrzych
0 : 0
Autoliv Oława
Kulczyk Tradex Poznań
0 : 4
Kodi-Auto Mława
NSK Wałbrzych
0 : 2
Fiat Auto Poland Tychy
Kodi-Auto Mława
0 : 1
Kodi-Auto Mława
Kulczyk Tradex Poznań
2 : 3
NSK Wałbrzych
Autoliv Oława
1 : 0
Fiat Auto Poland Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Oława
10
5 - 0
awans do II rundy
2. Fiat Auto Poland Tychy
7
9 - 3
awans do II rundy
3. Kodi-Auto Mława
5
7 - 4
awans do II rundy
4. NSK Wałbrzych
5
5 - 6
puchar pocieszenia
5. Kulczyk Tradex Poznań
0
3 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
RT Trans I Szczecin
0 : 3
Faurecia Struktury
Inergy Lublin
0 : 7
Troton Ząbrowo
RT Trans I Szczecin
2 : 1
KIEL Polska
Faurecia Struktury
1 : 0
Inergy Lublin
Troton Ząbrowo
2 : 1
KIEL Polska
RT Trans I Szczecin
2 : 0
Inergy Lublin
Troton Ząbrowo
2 : 3
Faurecia Struktury
Inergy Lublin
0 : 7
KIEL Polska
RT Trans I Szczecin
0 : 3
Troton Ząbrowo
KIEL Polska
1 : 1
Faurecia Struktury
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Struktury
10
8 - 3
awans do II rundy
2. Troton Ząbrowo
9
14 - 4
awans do II rundy
3. RT Trans I Szczecin
6
4 - 7
awans do II rundy
4. KIEL Polska
4
10 - 5
puchar pocieszenia
5. Inergy Lublin
0
0 -17
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Sitech Polkowice
3 : 1
RT Trans II Szczecin
EBCC Wrocław
0 : 5
Keiper Świebodzin
Sitech Polkowice
1 : 1
Faurecia Akcesoria
RT Trans II Szczecin
8 : 0
EBCC Wrocław
Keiper Świebodzin
2 : 0
Faurecia Akcesoria
Sitech Polkowice
10 : 0
EBCC Wrocław
Keiper Świebodzin
0 : 2
RT Trans II Szczecin
EBCC Wrocław
0 : 3
Faurecia Akcesoria
Sitech Polkowice
2 : 0
Keiper Świebodzin
Faurecia Akcesoria
1 : 3
RT Trans II Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
10
16 - 2
awans do II rundy
2. RT Trans II Szczecin
9
14 - 4
awans do II rundy
3. Keiper Świebodzin
6
7 - 4
awans do II rundy
4. Faurecia Akcesoria
4
5 - 6
puchar pocieszenia
5. EBCC Wrocław
0
0 - 26
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
0 : 0
Exide Poznań
Faurecia Recliners
5 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Synthos Dwory Oświęcim
Exide Poznań
3 : 0
Faurecia Recliners
Pol-Elektra Łochowice
0 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Inter Cars Warszawa
5 : 1
Faurecia Recliners
Pol-Elektra Łochowice
0 : 8
Exide Poznań
Faurecia Recliners
3 : 3
Synthos Dwory Oświęcim
Inter Cars Warszawa
9 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Synthos Dwory Oświęcim
0 : 4
Exide Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Exide Poznań
10
15 - 0
awans do II rundy
2. Inter Cars Warszawa
10
15 - 1
awans do II rundy
3. Faurecia Recliners
4
9 - 11
awans do II rundy
4. Synthos Dwory Oświęcim
4
6 - 8
puchar pocieszenia
5. Pol-Elektra Łochowice
0
0 - 25
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Vibracoustic Komorniki
3 : 5
Marbo Międzychód-Bielsko
GKN Driveline Oleśnica
0 : 2
Ronal Wałbrzych
Vibracoustic Komorniki
0 : 4
Volkswagen Poznań
Marbo Międzychód-Bielsko
1 : 2
GKN Driveline Oleśnica
Ronal Wałbrzych
3 : 0
Volkswagen Poznań
Vibracoustic Komorniki
0 : 3
GKN Driveline Oleśnica
Ronal Wałbrzych
5 : 1
Marbo Międzychód-Bielsko
GKN Driveline Oleśnica
5 : 1
Volkswagen Poznań
Vibracoustic Komorniki
1 : 8
Ronal Wałbrzych
Volkswagen Poznań
1 : 3
Marbo Międzychód-Bielsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Ronal Wałbrzych
12
18 - 2
awans do II rundy
2. GKN Driveline Oleśnica
9
10 - 4
awans do II rundy
3. Marbo Międzychód-Bielsko
6
10 - 11
awans do II rundy
4. Volkswagen Poznań
3
6 - 11
puchar pocieszenia
5. Vibracoustic Komorniki
0
4 - 20
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa W
 
Wyniki
ATU Iserlohn
0 : 1
Inergy Lublin
Synthos Dwory Oświęcim
7 : 0
Inergy Lublin
ATU Iserlohn
4 : 1
Synthos Dwory Oświęcim
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Synthos Dwory Oświęcim
3
8 - 4
2. ATU Iserlohn
3
4 - 2
3. Inergy Lublin
3
1 - 7
 
Grupa X
 
Wyniki
NSK Wałbrzych
4 : 0
EBCC Wrocław
Volkswagen Poznań
3 : 1
EBCC Wrocław
NSK Wałbrzych
2 : 1
Volkswagen Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. NSK Wałbrzych
6
6 - 1
2. Volkswagen Poznań
3
4 - 3
3. EBCC Wrocław
0
1 - 7
 
Grupa Y
 
Wyniki
Rucker Warszawa
1 : 3
Pol-Elektra Łochowice
Rucker Warszawa
2 - 4
KIEL Polska
KIEL Polska
5 : 2
Pol-Elektra Łochowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. KIEL Polska
6
9 - 4
2. Pol-Elektra Łochowice
3
5 - 6
3. Rucker Warszawa
0
3 - 7
 
Grupa Z
 
Wyniki
Kulczyk Tradex Poznań
1 : 0
Vibracoustic Komorniki
Faurecia Akcesoria
0 : 1
Kulczyk Tradex Poznań
Faurecia Akcesoria
4 : 1
Vibracoustic Komorniki
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Kulczyk Tradex Poznań
3
2 - 0
2. Faurecia Akcesoria
3
4 - 2
3. Vibracoustic Komorniki
0
1 - 5
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Synthos Dwory Oświęcim
2 : 1
NSK Wałbrzych
KIEL Polska
4 : 2
Kulczyk Tradex Poznań
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Synthos Dwory Oświęcim
1 : 2
KIEL Polska
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Fiat Auto Poland Tychy
2 : 2
RT Trans I Szczecin
Trelleborg Wałbrzych
2 : 1
RT Trans I Szczecin
Trelleborg Wałbrzych
2 : 2
Fiat Auto Poland Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Trelleborg Wałbrzych
4
4 - 3
awans do ¼ finału
2. Fiat Auto Poland Tychy
2
4 - 4
 
3. RT Trans I Szczecin
1
3 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Troton Ząbrowo
0 : 1
Keiper Świebodzin
Autoliv Oława
0 : 1
Keiper Świebodzin
Autoliv Oława
9 : 1
Troton Ząbrowo
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Keiper Świebodzin
6
2 - 0
awans do ¼ finału
2. Autoliv Oława
3
9 - 2
awans do ¼ finału
3. Troton Ząbrowo
0
1 - 10
 
 
Grupa III
 
Wyniki
RT Trans II Szczecin
1 : 0
Faurecia Recliners
Faurecia Struktury
1 : 0
Faurecia Recliners
Faurecia Struktury
1 : 0
RT Trans II Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Struktury
6
2 - 0
awans do ¼ finału
2. RT Trans II Szczecin
3
1 - 1
 
3. Faurecia Recliners
0
0 - 2
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
2 : 1
Marbo Międzychód-Bielsko
Sitech Polkowice
2 : 1
Marbo Międzychód-Bielsko
Sitech Polkowice
1 : 1
Inter Cars Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sitech Polkowice
4
3 - 2
awans do ¼ finału
2. Inter Cars Warszawa
4
3 - 2
awans do ¼ finału
3. Marbo Międzychód-Bielsko
0
2 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
GKN Driveline Oleśnica
4 : 0
Volvo Polska
Exide Poznań
6 : 1
Volvo Polska
Exide Poznań
2 : 0
GKN Driveline Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Exide Poznań
6
8 - 1
awans do ¼ finału
2. GKN Driveline Oleśnica
3
4 - 2
 
3. Volvo Polska
0
1 - 10
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Autoliv Jelcz-Laskowice
1 : 1
Kodi-Auto Mława
Ronal Wałbrzych
1 : 0
Kodi-Auto Mława
Ronal Wałbrzych
0 : 1
Autoliv Jelcz-Laskowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Jelcz-Laskowice
4
2 - 1
awans do ¼ finału
2. Ronal Wałbrzych
3
1 - 1
 
3. Kodi-Auto Mława
1
1 - 2
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
Autoliv Oława
2 : 2 k. 3 : 1
Autoliv Jelcz-Laskowice
Trelleborg Wałbrzych
0 : 0 k. 5 : 4
Inter Cars Warszawa
Sitech Polkowice
0 : 0 k. 3 : 2
Faurecia Struktury
Exide Poznań
0 : 0 k. 6 : 7
Keiper Świebodzin
 
½ Finału
Autoliv Oława
0 : 4
Trelleborg Wałbrzych
Sitech Polkowice
2 : 3
Keiper Świebodzin
 
Mecz o III miejsce
Autoliv Oława
1 : 2
Sitech Polkowice
 
FINAŁ TURNIEJU
Trelleborg Wałbrzych
2 : 0
Keiper Świebodzin
 
Puchar Fair-Play
Keiper Świebodzin
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
Najlepszy piłkarz
Marcin Wojtarowicz
Trelleborg Wałbrzych
Najlepszy bramkarz
Dariusz Sokal
Autoliv Oława
 
Wyróżnienia
Daniel Robacki
Sitech Polkowice
Adrian Orkisz
Keiper Świebodzin
Marcin Łysakowski
Trelleborg Wałbrzych
 
Tabela strzelców turnieju:
Zdzisław Pyrdoł
Ronal Wałbrzych
11
Daniel Robacki
Sitech Polkowice
10
Maciej Stencel
EXIDE Poznań
9
Ireneusz Dubik
RT Trans II Szczecin
8
Marcin Słoboda
Troton Ząbrowo
8
Robert Załęcki
Kodi-Auto Mława
8
Łukasz Ćwikliński
Inter Cars Warszawa
7
Daniel Dudkiewicz
Sitech Polkowice
7
Wojciechowski Łukasz
Trelleborg Wałbrzych
7
 

                                 Logistyka                                             
..