19-20 czerwca 2010 Pobierowo - IV Mistrzostwa Polski Branży Metalowej w piłce nożnej

« powrót

  

IV Mistrzostwa Polski Branży Metalowej 
w piłce nożnej Pobierowo 2010

 

 
W dniach 19-20 czerwca 2010r. w Pobierowie, odbyły się IV Mistrzostwa Polski Branży Metalowej w piłce nożnej, które jak zawsze były rozgrywane pod patronatem www.4metal.pl. Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji tytuł Mistrza Polski ponownie wywalczyła drużyna Wizopolu Chełmek, która obroniła tym samym pierwsze miejsce zdobyte przed rokiem w Częstochowie. Finał był rewanżem za ubiegłą edycję mistrzostw, gdzie również w meczu o pierwsze miejsce zagrały drużyny Wizopolu i KGHM Lubin. Tym razem ekipa z Chełmka lepiej zniosła trudy rywalizacji turniejowej i na finał zachowała dużo więcej sił, pokonując zespół KGHM 4-1. Trzecie miejsce wywalczył Sevroll-System, a czwarte Porta Metal Ełk. Puchar Fair-Play mistrzostw wywalczył zespół WSK-PZL Rzeszów, a puchar pocieszenia mistrzostw zdobyła drużyna Ramb Bełchatów.

Wyniki

 


Grupa A

 Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 2
Ronal Jelcz-Laskowice
Ramb Bełchatów
3 : 3
Tsubaki-Hoover Kraśnik
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 1
Ramb Bełchatów
Ronal Jelcz-Laskowice
0 : 1
Tsubaki-Hoover Kraśnik
KGHM Polska Miedź Lubin
1 : 0
Tsubaki-Hoover Kraśnik
Ramb Bełchatów
3 : 5
Ronal Jelcz-Laskowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
7
5 - 3
awans do II rundy
2. Tsubaki-Hoover Kraśnik
4
4 - 4
awans do II rundy
3. Ronal Jelcz-Laskowice
4
7 - 6
awans do II rundy
4. Ramb Bełchatów
1
7 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
 Wyniki
Transblach Tymbark
5 : 2
WSK PZL-Rzeszów
Tepro Koszalin
2 : 1
Famot Pleszew
Transblach Tymbark
5 : 1
Tepro Koszalin
WSK PZL-Rzeszów
7 : 1
Famot Pleszew
Transblach Tymbark
4 : 1
Famot Pleszew
Tepro Koszalin
4 : 1
WSK PZL-Rzeszów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Transblach Tymbark
9
14 - 4
awans do II rundy
2. Tepro Koszalin
6
7 - 7
awans do II rundy
3. WSK PZL-Rzeszów
3
10 - 10
awans do II rundy
4. Famot Pleszew
0
3 - 13
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
2 : 1
Porta Metal Ełk
Pietrzak Holding
0 : 3 v.o.
Wizopol Chełmek
Huta Miedzi Głogów
3 : 0 v.o.
Pietrzak Holding
Porta Metal Ełk
2 : 5
Wizopol Chełmek
Huta Miedzi Głogów
1 : 4
Wizopol Chełmek
Pietrzak Holding
0 : 3 v.o.
Porta Metal Ełk
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Wizopol Chełmek
6
9 - 3
awans do II rundy
2. Huta Miedzi Głogów
3
3 - 5
awans do II rundy
3. Porta Metal Ełk
0
3 - 7
awans do II rundy
4. Pietrzak Holding
-
-
-
 
Grupa D
 
Wyniki
KGHM ZWR Polkowice
0 : 2
Metalodlew Kraków
Prat&Whitney Kalisz
4 : 1
Sevroll System Warszawa
KGHM ZWR Polkowice
0 : 4
Prat&Whitney Kalisz
Metalodlew Kraków
0 : 4
Sevroll System Warszawa
KGHM ZWR Polkowice
3 : 4
Sevroll System Warszawa
Prat&Whitney Kalisz
2 : 0
Metalodlew Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Prat&Whitney Kalisz
9
10 - 1
awans do II rundy
2. Sevroll System Warszawa
6
9 - 7
awans do II rundy
3. Metalodlew Kraków
3
2 - 6
awans do II rundy
4. KGHM ZWR Polkowice
0
3 - 10
puchar pocieszenia
 
 

Puchar Pocieszenia

 

 
 
 Wyniki
Ramb Bełchatów
4 : 2
Famot Pleszew
Famot Pleszew
3 : 0 v.o.
KGHM ZWR Polkowice
Ramb Bełchatów
3 : 0 v.o.
KGHM ZWR Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Ramb Bełchatów
 6
7 - 2
2. Famot Pleszew
3
5 - 4
3. KGHM ZWR Polkowice
0
0 - 6
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Tepro Koszalin
1 : 2
Porta Metal Ełk
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 0
Porta Metal Ełk
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 1
Tepro Koszalin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
4
6 - 1
awans do ¼ finału
2. Porta Metal Ełk
4
2 - 1
awans do ¼ finału
3. Tepro Koszalin
0
2 - 8
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Huta Miedzi Głogów
4 : 1
Metalodlew Kraków
Transblach Tymbark
7 : 1
Metalodlew Kraków
Transblach Tymbark
2 : 0
Huta Miedzi Głogów
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Transblach Tymbark
6
9 - 1
awans do ¼ finału
2. Huta Miedzi Głogów
3
4 - 3
awans do ¼ finału
3. Metalodlew Kraków
0
2 - 11
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Sevroll System Warszawa
5 : 1
Ronal Jelcz-Laskowice
Wizopol Chełmek
5 : 1
Ronal Jelcz-Laskowice
Wizopol Chełmek
1 : 2
Sevroll System Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
 Bramki
 
1. Wizopol Chełmek
6
7 - 2
awans do ¼ finału
2. Sevroll System Warszawa
3
6 - 3
awans do ¼ finału
3. Ronal Jelcz-Laskowice
0
2 - 10
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Tsubaki-Hoover Kraśnik
2 : 0
WSK PZL-Rzeszów
Prat&Whitney Kalisz
3 : 1
WSK PZL-Rzeszów
Prat&Whitney Kalisz
1 : 1
Tsubaki-Hoover Kraśnik
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Prat&Whitney Kalisz
4
4 - 2
awans do ¼ finału
2. Tsubaki-Hoover Kraśnik
4
3 - 1
awans do ¼ finału
3. WSK PZL-Rzeszów
0
1 - 5
 
 

Faza finałowa

 


 ¼ Finału
KGHM Lubin
5 : 1
Huta Miedzi Głogów
Porta Metal Ełk
0 : 0 k. 10 : 9
Transblach Tymbark
Sevroll System Warszawa
4 : 0
Tsubaki-Hoover Kraśnik
Pratt&Whitney Kalisz
0 : 3
Wizopol Chełmek
 
½ Finału
KGHM Lubin
 3 : 1
Porta Metal Ełk
Sevroll System Warszawa
 3 : 5
Wizopol Chełmek
 
Mecz o III miejsce
Porta Metal Ełk
 4 : 4 k. 3 : 4
Sevroll System Warszawa
 
FINAŁ TURNIEJU
KGHM Lubin
1 : 4
Wizopol Chełmek
 
 Puchar Fair-Play
 WSK PZL-Rzeszów
 
 Nagrody indywidualne
 Król strzelców
Maciej Pyrka
Sevroll System Warszawa
 Najlepszy piłkarz
Sebastian Milewski
Sevroll System Warszawa
 Najlepszy bramkarz
Damian Zając
Wizopol Chełmek
 
Wyróżnienia
Piotr Palczewski
KGHM Lubin
Piotr Heintze
KGHM Lubin
Dawid Marcińczyk
Porta Metal Ełk
 
Tabela strzelców turnieju:
Maciej Pyrka
Sevroll System Warszawa
 11
Mateusz Blady
Wizopol Chełmek
 9
Maciej Ślazyk
Transblach Tymbark
 6
Patryk Dobrzański
Ronal Jelcz-Laskowice
 6
Remigiusz Postrożny
KGHM Polska Miedź Lubin
6

 

                                 Logistyka                                             
..