26-27 czerwca 2010 Bydgoszcz - V Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej sześcioosobowej

« powrót

 
V Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
w piłce nożnej – Bydgoszcz 2010
 
 
 
W dniach 26-27 czerwca 2010r. w Bydgoszczy na obiektach CWZS Zawisza, odbyły się kolejne zawody z cyklu Branżowych Mistrzostw Polski w piłce nożnej. Tym razem do rywalizacji przystąpiły firmy działające w branży spożywczej. Tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Przedsiębiorstwa Wyrobów Cukierniczych Odra Brzeg, która w finale pokonała Kaprys Kołobrzeg. Trzecie miejsce wywalczyła Firma Cukiernicza Solidarność Lublin, a czwarte Kerry Oleśnica. W branżowych turniejach organizowanych przez firmę Almar-Sport z Wałbrzycha, Magazyn Futbol funduje puchar Fair-Play. Tym razem powędrował on do ekipy Lukullus Leoncin. Prenumeraty Magazynu Futbol dla najlepszych zawodników turnieju otrzymali: Paweł Boczarski PWC Odra – król strzelców, Jacek Chołys Kaprys Kołobrzeg – najlepszy piłkarz, Marcin Raczkowski PWC Odra – najlepszy bramkarz. Wyróżnienia w turnieju otrzymali: Marek Galiński, Maciej Lisiecki – obaj FC Solidarność, Mateusz Napieraj – Kerry Oleśnica i Adrian Słomiński – MK Cafe.
 
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
2 : 4
PWC ODRA Brzeg
Supravis Group Bydgoszcz
5 : 0
Lukullus Leoncin
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
4 : 3
Supravis Group Bydgoszcz
PWC ODRA Brzeg
8 : 2
Lukullus Leoncin
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
7 : 1
Lukullus Leoncin
Supravis Group Bydgoszcz
2 : 2
PWC ODRA Brzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWC ODRA Brzeg
7
14 - 6
awans do II rundy
2. Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
6
13 - 8
awans do II rundy
3. Supravis Group Bydgoszcz
4
10 - 6
awans do II rundy
4. Lukullus Leoncin
0
3 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Danone Bieruń
1 : 1
APV-SPX Poland
Bacha Polska
0 : 1
FC Solidarność Lublin
Danone Bieruń
1 : 2
Bacha Polska
APV-SPX Poland
1 : 5
FC Solidarność Lublin
Danone Bieruń
1 : 7
FC Solidarność Lublin
Bacha Polska
0 : 1
APV-SPX Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FC Solidarność Lublin
9
13 - 2
awans do II rundy
2. APV-SPX Poland
4
3 - 6
awans do II rundy
3. Bacha Polska
3
2 - 3
awans do II rundy
4. Danone Bieruń
1
3 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Bomadek Trzebiechów
0 : 4
Hortex Skrzyńsko
Toruń-Pacific
0 : 3
Kerry Oleśnica
Bomadek Trzebiechów
0 : 13
Toruń-Pacific
Hortex Skrzyńsko
1 : 6
Kerry Oleśnica
Bomadek Trzebiechów
3 : 2
Kerry Oleśnica
Toruń-Pacific
6 : 1
Hortex Skrzyńsko
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
11 - 4
awans do II rundy
2. Toruń-Pacific
6
19 - 4
awans do II rundy
3. Hortex Skrzyńsko
3
6 - 12
awans do II rundy
4. Bomadek Trzebiechów
3
3 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Soforek Szamocin
6 : 2
Kaprys Kołobrzeg
Storteboom Hamrol Kotowo
0 : 3
Domat Bydgoszcz
Soforek Szamocin
3 : 0 v.o.
Storteboom Hamrol Kotowo
Kaprys Kołobrzeg
13 : 0
Domat Bydgoszcz
Soforek Szamocin
5 : 1
Domat Bydgoszcz
Storteboom Hamrol Kotowo
0 : 3 v.o.
Kaprys Kołobrzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Soforek Szamocin
9
14 - 3
awans do II rundy
2. Kaprys Kołobrzeg
6
18 - 6
awans do II rundy
3. Domat Bydgoszcz
3
4 - 18
awans do II rundy
4. Storteboom Hamrol Kotowo
0
0 - 9
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Lukullus Leoncin
1 : 2
Danone Bieruń
Bomadek Trzebiechów
3 : 0
Storteboom Hamrol Kotowo
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Bomadek Trzebiechów
4 : 2
Danone Bieruń
 
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
APV-SPX Poland
3 : 0
Hortex Skrzyńsko
PWC ODRA Brzeg
8 : 1
Hortex Skrzyńsko
PWC ODRA Brzeg
5 : 1
APV-SPX Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. PWC ODRA Brzeg
6
13 - 2
awans do ¼ finału
2. APV-SPX Poland
3
4 - 5
awans do ¼ finału
3. Hortex Skrzyńsko
0
1 - 11
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Toruń Pacific
4 : 0
Domat Bydgoszcz
FC Solidarność Lublin
8 : 0
Domat Bydgoszcz
FC Solidarność Lublin
5 : 0
Toruń Pacific
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. FC Solidarność Lublin
6
13 - 0
awans do ¼ finału
2. Toruń Pacific
3
4 - 5
awans do ¼ finału
3. Domat Bydgoszcz
0
0 - 12
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Kaprys Kołobrzeg
6 : 2
Supravis Group Bydgoszcz
Kerry Oleśnica
3 : 3
Supravis Group Bydgoszcz
Kerry Oleśnica
3 : 3
Kaprys Kołobrzeg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kaprys Kołobrzeg
4
9 - 5
awans do ¼ finału
2. Kerry Oleśnica
2
6 - 6
awans do ¼ finału
3. Supravis Group Bydgoszcz
1
5 - 9
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
3 : 1
Bacha Polska
Soforek Szamocin
4 : 0
Bacha Polska
Soforek Szamocin
3 : 3
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Soforek Szamocin
4
7 - 3
awans do ¼ finału
2. Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
4
6 - 4
awans do ¼ finału
3. Bacha Polska
0
1 - 7
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
PWC ODRA Brzeg
6 : 3
Toruń-Pacific
APV-SPX Poland
1 : 5
FC Solidarność Lublin
Kaprys Kołobrzeg
3 : 2
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
Kerry Oleśnica
4 : 3
Soforek Szamocin
 
½ Finału
PWC ODRA Brzeg
3 : 3 k. 4 : 3
FC Solidarność Lublin
Kaprys Kołobrzeg
4 : 3
Kerry Oleśnica
 
Mecz o III miejsce
Kerry Oleśnica
0 : 7
FC Solidarność Lublin
 
FINAŁ TURNIEJU
Kaprys Kołobrzeg
0 : 5
PWC ODRA Brzeg
 
Puchar Fair-Play
Lukullus Leoncin
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Paweł Boczarski
PWC ODRA Brzeg
Najlepszy piłkarz
Jacek Chołys
Kaprys Kołobrzeg
Najlepszy bramkarz
Marcin Raczkowski
PWC ODRA Brzeg
 
Wyróżnienia
Marek Galiński
FC Solidarność Lublin
Mateusz Napieraj
Kerry Oleśnica
Rafał Lisiecki
FC Solidarność Lublin
Adrian Słomiński
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
 
Tabela strzelców turnieju:
Paweł Boczarski
PWC ODRA Brzeg
22
Jacek Chołys
Kaprys Kołobrzeg
20
Adrian Słomiński
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
12
Radosław Kaczmarczyk
FC Solidarność Lublin
10
Mateusz Napieraj
Kerry Oleśnica
9
Szymon Dacków
Kerry Oleśnica
8
Robert Wojnar
Toruń-Pacific
7
Rafał Drost
Toruń-Pacific
7
 
Klasyfikacja końcowa
I
PWC ODRA Brzeg
II
Kaprys Kołobrzeg
III
FC Solidarność Lublin
IV
Kerry Oleśnica
V
Toruń-Pacific
 
APV-SPX Poland
 
Strauss Cafe Tarnowo Podgórne
 
Soforek Szamocin
IX
Bacha Polska
 
Supravis Group Bydgoszcz
 
Domat Bydgoszcz
 
Hortex Skrzyńsko
XIII
Bomadek Trzebiechów
XIV
Danone Bieruń
 
Lukullus Leoncin
 
Storteboom Hamrol Kotowo

                                 Logistyka                                             
..