19-20 listopada 2005 Kraków - I Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej

« powrót

 
I Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej
w halowej piłce nożnej Kraków 2005
 
 
W dniach 19-20.11.2005r. w Krakowie na obiektach Centrum Sportowego Bronowianka odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej.
23 drużyny zgłoszone do mistrzostw zostały podzielone na sześć grup, po cztery zespoły i jedna trzy zespołowa. Spotkania grupowe odbyły się w sobotę 19-go listopada systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek awansowały dwa pierwsze zespoły w grupie oraz trzy spośród sześciu, które  zajęły trzecie miejsca (decydowała tabela pomocnicza).
W niedzielę 20-go listopada drużyny, które odpadły z turnieju głównego rozegrały Turniej Pocieszenia, w którym zwyciężyła drużyna Sils Centre Gliwice
pokonując w finale Suder&Suder z Krakowa. W drugiej rundzie turnieju głównego 15 ekip spotkało się w 3 zespołowych grupach (5 grup A,B,C,D,E) systemem „każdy z każdym”. Zespoły, które wygrały grupy oraz 3 z drugich miejsc, z najlepszym bilansem awansowały do ¼ finału. Kolejne mecze  rozgrywano w systemie pucharowym aż do finału.
Mistrzem Polski Branży Motoryzacyjnej w halowej piłce nożnej została ekipa RT-Trans Szczecin, która w finale pokonała zespół Centry z Poznania, w meczu o trzecie miejsce drużyna Philips Lighting Piła wygrała z TMP Fondalmec Żory.
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Philips Lighting Piła
7 : 1
Weibulls Mirków
Delphi Ostrów Wlkp.
2 : 7
TMP Fondalmec Żory
Philips Lighting Piła
2 : 2
TMP Fondalmec Żory
Weibulls Mirków
6 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
Philips Lighting Piła
9 : 0
Delphi Ostrów Wlkp.
Weibulls Mirków
2 : 1
TMP Fondalmec Żory
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Philips Lighting Piła
7
18 - 3
awans do II rundy
2. Weibulls Mirków
6
9 - 9
awans do II rundy
3. TMP Fondalmec Żory
4
10 - 6
awans do II rundy
4. Delphi Ostrów Wlkp.
0
3 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa II
 
Wyniki
Polmo Łomianki
0 : 6
RT-Trans Szczecin
Suder&Suder Kraków
0 : 1
Kuźnia Jawor
Polmo Łomianki
0 : 9
Kuźnia Jawor
Suder&Suder Kraków
0 : 1
RT-Trans Szczecin
Suder&Suder Kraków
4 : 3
Polmo Łomianki
RT-Trans Szczecin
0 : 2
Kuźnia Jawor
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kuźnia Jawor
9
12 - 0
awans do II rundy
2. RT-Trans Szczecin
6
7 - 2
awans do II rundy
3. Suder&Suder Kraków
3
4 - 5
puchar pocieszenia
4. Polmo Łomianki
0
3 - 19
puchar pocieszenia
 
Grupa III
 
Wyniki
Sils Centre Gliwice
5 : 1
Wesem Wieliczka
Saminex Brodnica
2 : 1
GKN Driveline Oleśnica
Sils Centre Gliwice
2 : 4
GKN Driveline Oleśnica
Wesem Wieliczka
1 : 0
Saminex Brodnica
Sils Centre Gliwice
2 : 4
Saminex Brodnica
Wesem Wieliczka
2 : 3
GKN Driveline Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Saminex Brodnica
6
6 - 4
awans do II rundy
2. GKN Driveline Oleśnica
6
8 - 6
awans do II rundy
3. Sils Centre Gliwice
3
9 - 9
puchar pocieszenia
4. Wesem Wieliczka
3
4 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa IV
 
Wyniki
Intier Mysłowice
4 : 1
WIX-Filtron Gostyń
Brembo Częstochowa
3 : 2
Autoliv Jelcz-Laskowice
Intier Mysłowice
2 : 4
Autoliv Jelcz-Laskowice
WIX-Filtron Gostyń
0 : 3
Brembo Częstochowa
Intier Mysłowice
4 : 3
Brembo Częstochowa
WIX-Filtron Gostyń
3 : 7
Autoliv Jelcz-Laskowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Jelcz-Laskowice
6
13 - 8
awans do II rundy
2. Brembo Częstochowa
6
9 - 6
awans do II rundy
3. Intier Mysłowice
6
10 - 8
awans do II rundy
4. WIX-Filtron Gostyń
0
4 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa V
 
Wyniki
Petro-Oil Suchy Las
0 : 7
ER.SI Sosnowiec
Petro-Oil Suchy Las
0 : 13
Gedia Nowa Sól
ER.SI Sosnowiec
0 : 1
Gedia Nowa Sól
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Gedia Nowa Sól
6
14 - 0
awans do II rundy
2. ER.SI Sosnowiec
3
7 - 1
awans do II rundy
3. Petro-Oil Suchy Las
0
0 - 20
puchar pocieszenia
 
Grupa VI
 
Wyniki
Centra Poznań
1 : 0
Rieter Katowice
Vibracoustic Komorniki
3 : 1
Astromal Wilkowice
Centra Poznań
4 : 2
Astromal Wilkowice
Vibracoustic Komorniki
2 : 1
Rieter Katowice
Vibracoustic Komorniki
4 : 0
Centra Poznań
Rieter Katowice
0 : 5
Astromal Wilkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Vibracoustic Komorniki
9
9 - 2
awans do II rundy
2. Centra Poznań
6
5 - 6
awans do II rundy
3. Astromal Wilkowice
3
8 - 7
awans do II rundy
4. Rieter Katowice
0
1 - 8
puchar pocieszenia
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Petro-Oil Suchy Las
0 : 3 v.o.
Wesem Wieliczka
Suder&Suder Kraków
3 : 0 v.o.
Wix-Filtron Gostyń
Petro-Oil Suchy Las
-
Wix-Filtron Gostyń
Suder&Suder Kraków
5 : 3
Wesem Wieliczka
Suder&Suder Kraków
-
Petro-Oil Suchy Las
Wesem Wieliczka
3 : 0 v.o.
Wix-Filtron Gostyń
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Suder&Suder Kraków
9
11 - 3
2. Wesem Wieliczka
6
9 - 5
3. Petro-Oil Suchy Las
0
-
4. Wix-Filtron Gostyń
0
-
 
Grupa Y
 
Wyniki
Sils Centre Gliwice
2 : 0
Polmo Łomianki
Rieter Katowice
3 : 4
Delphi Ostrów Wlkp.
Sils Centre Gliwice
11 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
Rieter Katowice
2 : 4
Polmo Łomianki
Rieter Katowice
2 : 7
Sils Centre Gliwice
Polmo Łomianki
8 : 1
Delphi Ostrów Wlkp.
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sils Centre Gliwice
9
20 - 3
2. Polmo Łomianki
6
12 - 5
3. Delphi Ostrów Wlkp.
3
6 - 22
4. Rieter Katowice
0
7 - 15
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Sils Centre Gliwice
5 : 2
Suder&Suder Kraków
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Autoliv Jelcz-Laskowice
2 : 0
Astromal Wilkowice
Kuźnia Jawor
1 : 1
Astromal Wilkowice
Autoliv Jelcz-Laskowice
1 : 0
Kuźnia Jawor
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Autoliv Jelcz-Laskowice
6
3 - 0
awans do ¼ finału
2. Kuźnia Jawor
1
1 - 2
 
3. Astromal Wilkowice
1
1 - 3
 
 
Grupa B
 
Wyniki
Philips Lighting Piła
3 : 1
ER.SI Sosnowiec
GKN Driveline Oleśnica
2 : 2
ER.SI Sosnowiec
Philips Lighting Piła
5 : 0
GKN Driveline Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Philips Lighting Piła
6
8 - 1
awans do ¼  finału
2. ER.SI Sosnowiec
1
3 - 5
 
3. GKN Driveline Oleśnica
1
2 - 7
 
 
Grupa C
 
Wyniki
Gedia Nowa Sól
0 : 3
RT-Trans Szczecin
Centra Poznań
2 : 6
RT-Trans Szczecin
Gedia Nowa Sól
2 : 3
Centra Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. RT-Trans Szczecin
6
9 - 2
awans do ¼ finału
2. Centra Poznań
3
5 - 8
awans do ¼ finału
3. Gedia Nowa Sól
0
2 - 6
 
 
Grupa D
 
Wyniki
Saminex Brodnica
0 : 1
Intier Mysłowice
Weibulls Mirków
1 : 1
Intier Mysłowice
Saminex Brodnica
3 : 4
Weibulls Mirków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Weibulls Mirków
4
5 - 4
awans do ¼ finału
2. Intier Mysłowice
4
2 - 1
awans do ¼ finału
3. Saminex Brodnica
0
3 - 5
 
 
Grupa E
 
Wyniki
Vibracoustic Komorniki
1 : 3
TMP Fondalmec Żory
Brembo Częstochowa
0 : 2
TMP Fondalmec Żory
Vibracoustic Komorniki
2 : 4
Brembo Częstochowa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. TMP Fondalmec Żory
6
5 - 1
awans do ¼ finału
2. Brembo Częstochowa
3
4 - 4
awans do ¼ finału
3. Vibracoustic Komorniki
0
3 - 7
 
 
 
Faza finałowa
 
 
¼ Finału
TMP Fondalmec Żory
4 : 1
Intier Mysłowice
Philips Lighting Piła
6 : 1
Autoliv Jelcz-Laskowice
RT-Trans Szczecin
4 : 1
Brembo Częstochowa
Centra Poznań
5 : 1
Weibulls Mirków
 
½ Finału
RT-Trans Szczecin
0 : 0 k. 3 : 1
Philips Lighting Piła
Centra Poznań
1 : 0
TMP Fondalmec Żory
 
Mecz o III miejsce
Philips Lighting Piła
4 : 0
TMP Fondalmec Żory
 
FINAŁ TURNIEJU
RT-Trans Szczecin
4 : 2
Centra Poznań
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Krzysztof Zublewicz
Philips Lighting Piła
Najlepszy piłkarz
Dariusz Potrząsaj
TMP Fondalmec Żory
Najlepszy bramkarz
Robert Kropidło
Brembo Częstochowa
 
Tabela strzelców turnieju:
Krzysztof Zublewicz
Philips Lighting Piła
17
Stanisław Zakliński
Weibulls Mirków
11
Tomasz Watral
Autoliv Jelcz-Laskowice
10
Sebastian Bugajewski
Gedia Nowa Sól
8
Łukasz Barczykowski
Philips Lighting Piła
7
Robert Turek
Centra Poznań
7
 
                                 Logistyka                                             
..