05-06 marca 2011 Warszawa - VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej

« powrót

 
VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski
Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej – Warszawa 2011
 
 
W dniach 05-06 marca 2011r. w Warszawie, Markach i Zielonce odbyły się VI Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się 55 drużyn. Była to ponownie największa tego typu impreza sportowa. Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Multiservice Płock, która w finale pokonała zespół Tristone Wałbrzych 2-1. Trzecie miejsce zajęły ex-equo drużyny Sandoz Polska i Winkelmann Legnica. Na piątym miejscu sklasyfikowane zostały cztery drużyny, które zakończyły rywalizację w ćwierćfinale mistrzostw. Były to: TVP, Joker Mława, Viessmann Legnica i Kerry Oleśnica. Puchar Pocieszenie wywalczyła drużyna Północnej Izby Gospodarczej, która w finale pokonała w rzutach karnych Sage Polska 3-2. W regulaminowym czasie gry padł wynik 0-0.
Zawody rozgrywane były jednocześnie w trzech halach sportowych. W Zielonce koło Warszawy, gdzie mieściła się hala główna, oraz w Markach i w Warszawie, w hali sportowej OSiR Praga-Południe. Aby wyłonić zwycięską drużynę trzeba było rozegrać aż 193 mecze. W pierwszym dniu mistrzostw, rozgrywane były spotkania I rundy. Każda z drużyn rozegrała po cztery mecze, które zadecydowały o awansie do II rundy turnieju głównego, lub udziale w turnieju pocieszenia mistrzostw. Do II rundy turnieju awansowało 36 drużyn, pozostałych 18 zespołów, które nie wywalczyło awansu, w drugim dniu rywalizowało o „Puchar Pocieszenia Mistrzostw”.
W meczach II rundy turnieju głównego, rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana. Na tym etapie rozgrywek, rywalizację zakończyło wiele znanych drużyn, zaliczanych do ścisłego grona faworytów min.: KGHM Polska Miedź, Inter Cars Wa-wa, PKO BP, Exide Poznań, czy też Autoliv Poland. Spośród 36 drużyn, które walczyły w II rundzie, wyłoniono 16 najlepszych drużyn, które utworzyły pary ⅛ mistrzostw. Od fazy ⅛ rozgrywki przebiegały systemem pucharowym aż do finału. Zawody mimo ogromnego zaangażowania wszystkich drużyn, prowadzony był w bardzo sportowej atmosferze. Puchar Fair-Play mistrzostw został przyznany drużynie Sandoz Polska, która jako debiutant świetnie zaprezentowała się nie tylko na boisku, ale i poza nim.
VI MP Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej już przeszły do historii. Przed nami kolejne turnieje branżowe na boiskach otwartych, na które firma Almar-Sport serdecznie zaprasza wszystkich chętnych. We wrześniu natomiast odbędzie się kolejna, V edycja Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej sześcioosobowej.
 
 
Serdecznie zapraszamy
 
 
 
 
 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
NGK Ceramics Gliwice
0 : 1
Electrolux Oława
Thoni-Alutec Stalowa Wola
4 : 0
Mapei Gliwice
NGK Ceramics Gliwice
2 : 4
Viessmann Legnica
Electrolux Oława
1 : 4
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Mapei Gliwice
0 : 6
Viessmann Legnica
NGK Ceramics Gliwice
1 : 0
Thoni-Alutec Stalowa Wola
Mapei Gliwice
2 : 4
Electrolux Oława
Thoni-Alutec Stalowa Wola
0 : 0
Viessmann Legnica
NGK Ceramics Gliwice
2 : 0
Mapei Gliwice
Viessmann Legnica
1 : 1
Electrolux Oława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Viessmann Legnica
8
11 - 3
awans do II rundy
2. Thoni-Alutec Stalowa Wola
7
8 - 2
awans do II rundy
3. Electrolux Oława
7
7 - 7
awans do II rundy
4. NGK Ceramics Gliwice
6
5 - 5
awans do II rundy
5. Mapei Gliwice
0
2 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
1 : 0
Sonoco Łódź
Sandvik Tychy
2 : 5
Faurecia Legnica
Tristone Wałbrzych
1 : 1
Impress-Decor Ełk
Sonoco Łódź
1 : 3
Sandvik Tychy
Faurecia Legnica
2 : 0
Impress-Decor Ełk
Tristone Wałbrzych
4 : 0
Sandvik Tychy
Faurecia Legnica
2 : 0
Sonoco Łódź
Sandvik Tychy
2 : 1
Impress-Decor Ełk
Tristone Wałbrzych
1 : 3
Faurecia Legnica
Impress-Decor Ełk
2 : 3
Sonoco Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Faurecia Legnica
12
12 - 3
awans do II rundy
2. Tristone Wałbrzych
7
7 - 4
awans do II rundy
3. Sandvik Tychy
6
7 - 11
awans do II rundy
4. Sonoco Łódź
3
4 - 8
puchar pocieszenia
5. Impress-Decor Ełk
1
4 - 8
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
3 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
Cedrob Ciechanów
0 : 4
Nowy Styl Krosno
Winkelmann Legnica
4 : 2
TRW Gliwice
Magna Dąbrowa Górnicza
0 : 5
Cedrob Ciechanów
Nowy Styl Krosno
6 : 2
TRW Gliwice
Winkelmann Legnica
1 : 0
Cedrob Ciechanów
Nowy Styl Krosno
5 : 0
Magna Dąbrowa Górnicza
Cedrob Ciechanów
0 : 1
TRW Gliwice
Winkelmann Legnica
0 : 2
Nowy Styl Krosno
TRW Gliwice
3 : 1
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nowy Styl Krosno
12
17 - 2
awans do II rundy
2. Winkelmann Legnica
9
8 - 5
awans do II rundy
3. TRW Gliwice
6
8 - 11
awans do II rundy
4. Cedrob Ciechanów
3
5 - 6
puchar pocieszenia
5. Magna Dąbrowa Górnicza
0
2 - 16
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 0
Hand-Prod Warszawa
Kiel Nowy Tomyśl
0 : 6
Autoliv Oława
KGHM Polska Miedź Lubin
4 : 0
Pepsi-Cola Warszawa
Hand-Prod Warszawa
2 : 2
Kiel Nowy Tomyśl
Autoliv Oława
3 : 0
Pepsi-Cola Warszawa
KGHM Polska Miedź Lubin
6 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Autoliv Oława
6 : 0
Hand-Prod Warszawa
Kiel Nowy Tomyśl
2 : 1
Pepsi-Cola Warszawa
KGHM Polska Miedź Lubin
2 : 0
Autoliv Oława
Pepsi-Cola Warszawa
3 : 0
Hand-Prod Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. KGHM Polska Miedź Lubin
12
18 - 0
awans do II rundy
2. Autoliv Oława
9
15 - 2
awans do II rundy
3. Kiel Nowy Tomyśl
4
4 - 15
awans do II rundy
4. Pepsi-Cola Warszawa
3
4 - 9
puchar pocieszenia
5. Hand-Prod Warszawa
1
2 - 17
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
Exide Poznań
1 : 3
Nemak Bielsko-Biała
Kerry Oleśnica
3 : 2
Sage Polska
Exide Poznań
0 : 1
OKT Bydgoszcz
Nemak Bielsko-Biała
0 : 3
Kerry Oleśnica
Sage Polska
2 : 3
OKT Bydgoszcz
Exide Poznań
2 : 2
Kerry Oleśnica
Sage Polska
1 : 4
Nemak Bielsko-Biała
Kerry Oleśnica
2 : 4
OKT Bydgoszcz
Exide Poznań
5 : 1
Sage Polska
OKT Bydgoszcz
4 : 0
Nemak Bielsko-Biała
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Bydgoszcz
12
12 - 4
awans do II rundy
2. Kerry Oleśnica
7
10 - 8
awans do II rundy
3. Nemak Bielsko-Biała
6
7 - 9
awans do II rundy
4. Exide Poznań
4
8 - 7
awans do II rundy
5. Sage Polska
0
6 - 15
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Urząd Miasta Olsztyn
1 : 1
Elstar Oils Elbląg
Delphi Kraków
0 : 1
Bilfinger Berger Warszawa
Urząd Miasta Olsztyn
10 : 0
MDD Sępólno Krajeńskie
Elstar Oils Elbląg
5 : 1
Delphi Kraków
Bilfinger Berger Warszawa
7 : 0
MDD Sępólno Krajeńskie
Urząd Miasta Olsztyn
1 : 5
Delphi Kraków
Bilfinger Berger Warszawa
1 : 0
Elstar Oils Elbląg
Delphi Kraków
4 : 0
MDD Sępólno Krajeńskie
Urząd Miasta Olsztyn
1 : 2
Bilfinger Berger Warszawa
MDD Sępólno Krajeńskie
0 : 2
Elstar Oils Elbląg
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Bilfinger Berger Warszawa
12
11 - 1
awans do II rundy
2. Elstar Oils Elbląg
7
8 - 3
awans do II rundy
3. Delphi Kraków
6
10 - 7
awans do II rundy
4. Urząd Miasta Olsztyn
4
13 - 8
awans do II rundy
5. MDD Sępólno Krajeńskie
0
0 - 23
puchar pocieszenia
 
Grupa G
 
Wyniki
M-Line Wieruszów
3 : 1
Północna Izba Gospodarcza Szczecin
Darpol Barzowice
0 : 2
Multiservice Płock
M-Line Wieruszów
0 : 0
Proservice Warszawa
Północna Izba Gospodarcza Szczecin
1 : 3
Darpol Barzowice
Multiservice Płock
4 : 0
Proservice Warszawa
M-Line Wieruszów
0 : 3
Darpol Barzowice
Multiservice Płock
7 : 2
Północna Izba Gospodarcza Szczecin
Darpol Barzowice
3 : 0
Proservice Warszawa
M-Line Wieruszów
0 : 2
Multiservice Płock
Proservice Warszawa
0 : 3
Północna Izba Gospodarcza Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multiservice Płock
12
15 - 2
awans do II rundy
2. Darpol Barzowice
9
9 - 3
awans do II rundy
3. M-Line Wieruszów
4
3 - 6
awans do II rundy
4. Północna Izba Gospodarcza
3
7 - 13
puchar pocieszenia
5. Proservice Warszawa
1
0 - 10
puchar pocieszenia
 
Grupa H
 
Wyniki
TVP
2 : 2
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
Sandoz Polska
9 : 0
BWI Kraków
TVP
8 : 2
DHL Global Forwarding
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0 : 4
Sandoz Polska
BWI Kraków
1 : 4
DHL Global Forwarding
TVP
0 : 3
Sandoz Polska
BWI Kraków
0 : 12
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
Sandoz Polska
4 : 0
DHL Global Forwarding
TVP
8 : 0
BWI Kraków
DHL Global Forwarding
1 : 2
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sandoz Polska
12
20 - 0
awans do II rundy
2. TVP
7
18 - 7
awans do II rundy
3. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
7
16 - 7
awans do II rundy
4. DHL Global Forwarding
3
7 - 15
puchar pocieszenia
5. BWI Kraków
0
1 - 33
puchar pocieszenia
 
Grupa I
 
Wyniki
PKO BP Warszawa
1 : 0
Zanam-Legmet Polkowice
Geofizyka Toruń
0 : 4
Dan-Bud Mława
PKO BP Warszawa
6 : 2
Elprozet Karków
Zanam-Legmet Polkowice
9 : 0
Geofizyka Toruń
Dan-Bud Mława
4 : 0
Elprozet Karków
PKO BP Warszawa
7 : 0
Geofizyka Toruń
Dan-Bud Mława
0 : 1
Zanam-Legmet Polkowice
Geofizyka Toruń
0 : 2
Elprozet Karków
PKO BP Warszawa
0 : 2
Dan-Bud Mława
Elprozet Karków
0 : 4
Zanam-Legmet Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Dan-Bud Mława
9
10 - 1
awans do II rundy
2. Zanam-Legmet Polkowice
9
14 - 1
awans do II rundy
3. PKO BP Warszawa
9
14 - 4
awans do II rundy
4. Elprozet Karków
3
4 - 14
puchar pocieszenia
5. Geofizyka Toruń
0
0 - 22
puchar pocieszenia
 
Grupa J
 
Wyniki
Pilkington Sandomierz
7 : 0
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Pilkington Sandomierz
1 : 1
Real Lublin
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
3 : 1
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Pol-Elektra Łochowice
1 : 4
Real Lublin
Pilkington Sandomierz
7 : 2
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Pol-Elektra Łochowice
0 : 5
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 4
Real Lublin
Pilkington Sandomierz
3 : 2
Pol-Elektra Łochowice
Real Lublin
3 : 1
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Pilkington Sandomierz
10
18 - 5
awans do II rundy
2. Real Lublin
10
12 - 3
awans do II rundy
3. Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
6
9 - 11
awans do II rundy
4. Pol-Elektra Łochowice
1
3 - 12
puchar pocieszenia
5. Uniwersytet Jagielloński Kraków
1
3 - 14
puchar pocieszenia
 
Grupa K
 
Wyniki
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Joker Mława
Sevroll-System Warszawa
1 : 0
MES Gdynia
Inter Cars Warszawa
3 : 0 v.o.
MDH Łódź
Joker Mława
0 : 4
Sevroll-System Warszawa
MES Gdynia
3 : 0 v.o.
MDH Łódź
Inter Cars Warszawa
1 : 0
Sevroll-System Warszawa
MES Gdynia
1 : 3
Joker Mława
Sevroll-System Warszawa
3 : 0 v.o.
MDH Łódź
Inter Cars Warszawa
2 : 1
MES Gdynia
MDH Łódź
0 : 3 v.o.
Joker Mława
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
12
7 - 1
awans do II rundy
2. Sevroll-System Warszawa
9
8 - 1
awans do II rundy
3. Joker Mława
6
6 - 6
awans do II rundy
4. MES Gdynia
3
5 - 6
puchar pocieszenia
5. MDH Łódź
0
0 - 12
puchar pocieszenia
 
 
Tabela pomocnicza po pierwszej rundzie grupowej: (drużyny z 4-tych miejsc w grupach)
 
 
Drużyna
Punkty
Bramki
 
1. NGK Ceramics Gliwice
6
5 - 5
awans do II rundy
2. Urząd Miasta Olsztyn
4
13 - 8
awans do II rundy
3. Exide Poznań
4
8 - 7
awans do II rundy
4. Cedrob Ciechanów
3
5 - 6
puchar pocieszenia
5. MES Gdynia
3
5 - 6
puchar pocieszenia
6. Sonoco Łódź
3
4 - 8
puchar pocieszenia
7. Pepsi-Cola Warszawa
3
4 - 9
puchar pocieszenia
8. Północna Izba Gospodarcza
3
7 - 13
puchar pocieszenia
9. DHL Global Forwarding
3
7 - 15
puchar pocieszenia
10. Elprozet Kraków
3
4 - 14
puchar pocieszenia
11. Pol-Elektra Łochowice
1
3 - 12
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Grupa I
 
Wyniki
MES Gdynia
0 : 3 v.o.
Pol-Elektra Łochowice
Mapei Gliwice
0 : 0
Pol-Elektra Łochowice
Mapei Gliwice
3 : 0 v.o.
MES Gdynia
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Pol-Elektra Łochowice
4
3 - 0
2. Mapei Gliwice
4
3 - 0
3. MES Gdynia
0
0 - 6
 
Grupa II
 
Wyniki
Impress-Decor Ełk
1 : 2
BWI Kraków
BWI Kraków
0 : 0
Sonoco Łódź
Impress-Decor Ełk
1 : 1
Sonoco Łódź
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. BWI Kraków
4
2 - 1
2. Sonoco Łódź
2
1 - 1
3. Impress-Decor Ełk
1
2 - 3
 
Grupa III
 
Wyniki
Magna Dąbrowa Górnicza
3 : 0
Geofizyka Toruń
Geofizyka Toruń
1 : 3
Pepsi-Cola Warszawa
Magna Dąbrowa Górnicza
2 : 0
Pepsi-Cola Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Magna Dąbrowa Górnicza
6
5 - 0
2. Pepsi-Cola Warszawa
3
3 - 3
3. Geofizyka Toruń
0
1 - 6
 
Grupa IV
 
Wyniki
Hand-Prod Warszawa
0 : 1
Uniwersytet Jagielloński Kraków
Uniwersytet Jagielloński Kraków
2 : 1
Północna Izba Gospodarcza Szczecin
Hand-Prod Warszawa
0 : 5
Północna Izba Gospodarcza Szczecin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Uniwersytet Jagielloński Kraków
6
3 - 1
2. Północna Izba Gospodarcza Szczecin
3
6 - 2
3. Hand-Prod Warszawa
0
0 - 6
 
Grupa V
 
Wyniki
Sage Polska
2 : 0
Proservice Warszawa
Proservice Warszawa
1 : 2
DHL Global Forwarding
Sage Polska
3 : 0
DHL Global Forwarding
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Sage Polska
6
5 - 0
2. DHL Global Forwarding
3
2 - 4
3. Proservice Warszawa
0
1 - 4
 
Grupa VI
 
Wyniki
MDD Sępólno Krajeńskie
0 : 2
Cedrob Ciechanów
Cedrob Ciechanów
1 : 0
Elprozet Kraków
MDD Sępólno Krajeńskie
3 : 2
Elprozet Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
1. Cedrob Ciechanów
6
3 - 0
2. MDD Sępólno Krajeńskie
3
3 - 4
3. Elprozet Kraków
0
2 - 4
 
¼ Finału Pucharu Pocieszenia
Uniwersytet Jagielloński Kraków
1 : 0
Cedrob Ciechanów
Magna Dąbrowa Górnicza
1 : 5
Sage Polska
Północna Izba Gospodarcza
2 : 1
Pol-Elektra Łochowice
Mapei Gliwice
4 : 0
BWI Kraków
 
½ Finału Pucharu Pocieszenia
Uniwersytet Jagielloński Kraków
0 : 2
Sage Polska
Północna Izba Gospodarcza
1 : 0
Mapei Gliwice
 
 
Finał Pucharu Pocieszenia
Sage Polska
0 : 0 k. 2 : 3
Północna Izba Gospodarcza
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Tristone Wałbrzych
6 : 0
TRW Gliwice
Viessmann Legnica
3 : 1
TRW Gliwice
Viessmann Legnica
3 : 3
Tristone Wałbrzych
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Tristone Wałbrzych
4
9 - 3
awans do ⅛ finału
2. Viessmann Legnica
4
6 - 4
awans do ⅛ finału
3. TRW Gliwice
0
1 - 9
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Winkelmann Legnica
7 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Faurecia Legnica
4 : 0
Kiel Nowy Tomyśl
Faurecia Legnica
3 : 3
Winkelmann Legnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Winkelmann Legnica
4
10 - 3
awans do ⅛ finału
2. Faurecia Legnica
4
7 - 3
awans do ⅛ finału
3. Kiel Nowy Tomyśl
0
0 - 11
 
 
Grupa III
 
Wyniki
Autoliv Poland
5 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Nowy Styl Krosno
5 : 0
Nemak Bielsko-Biała
Nowy Styl Krosno
3 : 0
Autoliv Poland
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Nowy Styl Krosno
6
8 - 0
awans do ⅛ finału
2. Autoliv Poland
3
5 - 3
 
3. Nemak Bielsko-Biała
0
0 - 10
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
Kerry Oleśnica
2 : 0
Delphi Kraków
KGHM Polska Miedź Lubin
3 : 0
Delphi Kraków
KGHM Polska Miedź Lubin
0 : 1
Kerry Oleśnica
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Kerry Oleśnica
6
3 - 0
awans do ⅛ finału
2. KGHM Polska Miedź Lubin
3
3 - 1
 
3. Delphi Kraków
0
0 - 5
 
 
Grupa V
 
Wyniki
M-Line Wieruszów
1 : 5
Exide Poznań
OKT Bydgoszcz
1 : 0
M-Line Wieruszów
OKT Bydgoszcz
4 : 1
Exide Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. OKT Bydgoszcz
6
5 - 1
awans do ⅛ finału
2. Exide Poznań
3
6 - 5
 
3. M-Line Wieruszów
0
1 - 6
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
Darpol Barzowice
3 : 2
Urząd Miasta Olsztyn
Bilfinger Berger Warszawa
4 : 0
Urząd Miasta Olsztyn
Bilfinger Berger Warszawa
2 : 0
Darpol Barzowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Bilfinger Berger Warszawa
6
6 - 0
awans do ⅛ finału
2. Darpol Barzowice
3
3 - 4
 
3. Urząd Miasta Olsztyn
0
2 - 7
 
 
Grupa VII
 
Wyniki
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0 : 2
PKO BP Warszawa
Multiservice Płock
3 : 2
PKO BP Warszawa
Multiservice Płock
3 : 0
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Multiservice Płock
6
6 - 2
awans do ⅛ finału
2. PKO BP Warszawa
3
4 - 3
 
3. DSE Draexlmaier Jelenia Góra
0
0 - 5
 
 
Grupa VIII
 
Wyniki
Zanam-Legmet Polkowice
10 : 2
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
Sandoz Polska
3 : 2
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
Sandoz Polska
1 : 1
Zanam-Legmet Polkowice
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Zanam-Legmet Polkowice
4
11 - 3
awans do ⅛ finału
2. Sandoz Polska
4
4 - 3
awans do ⅛ finału
3. Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
0
4 - 13
 
 
Grupa IX
 
Wyniki
Real Lublin
1 : 8
Joker Mława
Dan-Bud Mława
0 : 0
Joker Mława
Dan-Bud Mława
6 : 1
Real Lublin
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Joker Mława
4
8 - 1
awans do ⅛ finału
2. Dan-Bud Mława
4
6 - 1
awans do ⅛ finału
3. Real Lublin
0
2 - 14
 
 
Grupa X
 
Wyniki
Sevroll-System Warszawa
4 : 3
Electrolux Oława
Pilkington Sandomierz
1 : 3
Electrolux Oława
Pilkington Sandomierz
0 : 3
Sevroll-System Warszawa
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Sevroll-System Warszawa
6
7 - 3
awans do ⅛ finału
2. Electrolux Oława
3
6 - 5
 
3. Pilkington Sandomierz
0
1 - 6
 
 
Grupa XI
 
Wyniki
Thoni-Alutec Stalowa Wola
0 : 3
Sandvik Tychy
Inter Cars Warszawa
2 : 1
Sandvik Tychy
Inter Cars Warszawa
1 : 1
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. Inter Cars Warszawa
4
3 - 2
awans do ⅛ finału
2. Sandvik Tychy
3
4 - 2
 
3. Thoni-Alutec Stalowa Wola
1
1 - 4
 
 
Grupa XII
 
Wyniki
Elstar Oils Elbląg
0 : 1
NGK Ceramics Gliwice
TVP
4 : 1
NGK Ceramics Gliwice
Elstar Oils Elbląg
2 : 2
TVP
 
Tabela grupy
Punkty
Bramki
 
1. TVP
4
6 - 3
awans do ⅛ finału
2. NGK Ceramics Gliwice
3
2 - 4
 
3. Elstar Oils Elbląg
1
2 - 3
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
⅛ Finału
Faurecia Legnica
1 : 4
Kerry Oleśnica
Winkelmann Legnica
5 : 1
OKT Bydgoszcz
Tristone Wałbrzych
0 : 0 k. 3 : 2
Bilfinger Berger Warszawa
Viessmann Legnica
1 : 1 k. 3 : 2
Nowy Styl Krosno
Multiservice Płock
3 : 1
Sevroll-System Warszawa
Dan-Bud Mława
1 : 2
TVP
Inter Cars Warszawa
2 : 3
Sandoz Polska
Zanam-Legmet Polkowice
1 : 4
Joker Mława
 
 
¼ Finału
Kerry Oleśnica
0 : 3
Winkelmann Legnica
Tristone Wałbrzych
2 : 1
Viessmann Legnica
Multiservice Płock
3 : 0 v.o.
TVP
Sandoz Polska
4 : 2
Joker Mława
 
½ Finału
Winkelmann Legnica
1 : 1 k. 1 : 3
Tristone Wałbrzych
Multiservice Płock
6 : 0
Sandoz Polska
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Tristone Wałbrzych
1 : 2
Multiservice Płock
 
Puchar Fair-Play
Sandoz Polska
 
Nagrody indywidualne
Król strzelców
Jakub Szwajcowski
Sandoz Polska
Najlepszy piłkarz
Zbigniew Murdza
Winkelmann Legnica
Najlepszy bramkarz
Artur Woźniak
Multiservice Płock
 
Wyróżnienia
Damian Pomorski
Multiservice Płock
Marcin Wojtarowicz
Tristone Wałbrzych
Kamil Drąg
Tristone Wałbrzych
 
Tabela strzelców turnieju:
Jakub Szwajcowski
Sandoz Polska
13
Krzysztof Dziedzic
Pilkington Sandomierz
13
Zbigniew Murdza
Winkelmann Legnica
11
Damian Pomorski
Multiservice Płock
9
Szymon Dackow
Kerry Oleśnica
9
Lech Czaja
Nowy Styl Krosno
9
Krzysztof Habas
Sandoz Polska
8
Jakub Witkowski
Multiservice Płock
8
Robert Piaszczyk
Winkelmann Legnica
8
Marcin Wysocki
Faurecia Legnica
8
Patryk Dobrzański
Electrolux Oława
8
 
Klasyfikacja końcowa:
1
Multiservice Płock
2
Tristone Wałbrzych
3
Winkelmann Legnica
3
Sandoz Polska
5-8
Kerry Oleśnica
 
Viessmann Legnica
 
TVP
 
Joker Mława
9-16
Faurecia Legnica
 
OKT Bydgoszcz
 
Bilfinger Berger Warszawa
 
Nowy Styl Krosno
 
Sevroll-System Warszawa
 
Dan-Bud Mława
 
Inter Cars Warszawa
 
Zanam-Legmet Polkowice
17-24
NGK Ceramics Gliwice
 
Sandvik Tychy
 
Electrolux Oława
 
PKO BP Warszawa
 
Darpol Barzowice
 
Exide Poznań
 
Autoliv Oława
 
KGHM Polska Miedź Lubin
25-36
TRW Gliwice
 
Kiel Nowy Tomyśl
 
Nemak Bielsko-Biała
 
Delphi Kraków
 
M-Line Wieruszów
 
Urząd Miasta Olsztyn
 
DSE Draexlmaier Jelenia Góra
 
Lex-Perfekt Skarżysko-Kamienna
 
Real Lublin
 
Pilkington Sandomierz
 
Thoni-Alutec Stalowa Wola
 
Elstar Oils Elbląg
37
Północna Izba Gospodarcza
38
Sage Polska
39-40
Uniwersytet Jagielloński Kraków
 
Mapei Gliwice
41-54
Cedrob Ciechanów
 
Magna Dąbrowa Górnicza
 
Pol-Elektra Łochowice
 
BWI Kraków
 
MDD Sępólno Krajeńskie
 
Elprozet Kraków
 
MES Gdynia
 
Sonoco Łódź
 
Impress-Decor Ełk
 
Pepsi-Cola Warszawa
 
Geofizyka Toruń
 
Hand-Prod Warszawa
 
DHL Global Forwarding
 
Proservice Warszawa
 

                                 Logistyka                                             
..