16-17 kwietnia 2011 Kraków - II Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce

« powrót

 
II Międzybranżowe Mistrzostwa Polski 
Firm i Zakładów Pracy w siatkówce
Kraków 2011
 
 
W dniach 16-17 kwietnia 2011r. w Krakowie odbyły się II Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Zawody spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Do wspólnej rywalizacji zgłosiły się aż 24 drużyny reprezentujących firmy z terenu całego kraju. Mistrzostwa odbywały się w OSiR Kolna w Krakowie, a mecze rozgrywane były równolegle na trzech boiskach. Rywalizacja o tytuł mistrzowski toczyła się w doskonałej sportowej atmosferze.
Po dwudniowej, zaciętej rywalizacji, tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Cersanitu Krasnystaw, która w meczu finałowym pokonała w setach 2-0, drużynę Zakładów Azotowych Puławy. Trzecie miejsce wywalczyły ex-equo NSZZ Straży Granicznej Białystok, oraz ekipa Technokabel Szreńsk. Wśród czołowych drużyn turnieju znalazły się również ekipy SIWL Września, Delphi Kraków, ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle, oraz Karpacka spółka Gazownicza Tarnów. Puchar Fair-Play mistrzostw przyznano drużynie Polfa Pabianice, a „Puchar Pocieszenia” mistrzostw wywalczyła drużyna Philips Pabianice.
Organizatorzy zawodów dziękują partnerowi technicznemu mistrzostw, firmie ZINA, która była również fundatorem nagród w turnieju. Dziękujemy również bardzo serdecznie za objęcie patronatem medialnym naszych mistrzostw, portalowi internetowemu „Strefa Siatkówki” www.siatka.org
 

 
Wyniki:
 
 
Grupa A
 
Wyniki
Technokabel
2 : 0 (25:12, 25:19)
Dalkia Poznań
SIWL Września
2 : 0 (25:13, 25:10)
Magneti Marelli
Technokabel
2 : 0 (25:13, 25:10)
SIWL Września
Dalkia Poznań
2 : 0 (25:12, 25:18)
Magneti Marelli
Magneti Marelli
0 : 2 (14:25, 11:25)
Technokabel
SIWL Września
2 : 1 (23:25, 25:23, 15:11)
Dalkia Poznań
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel
9
6 - 0
awans do II rundy
2. SIWL Września
5
4 - 3
awans do II rundy
3. Dalkia Poznań
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Magneti Marelli
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa B
 
Wyniki
Cersanit Krasnystaw
2 : 0 (25:17, 25:18)
Polfa Pabianice
Porta KMI Ełk
0 : 2 (19:25, 18:25)
Delphi Kraków
Cersanit Krasnystaw
2 : 0 (25:10, 25:13)
Porta KMI Ełk
Polfa Pabianice
0 : 2 (8:25, 17:25)
Delphi Kraków
Delphi Kraków
0 : 2 (19:25, 23:25)
Cersanit Krasnystaw
Porta KMI Ełk
0 : 2 (24:26, 20:25)
Polfa Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Cersanit Krasnystaw
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Delphi Kraków
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Polfa Pabianice
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Porta KMI Ełk
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa C
 
Wyniki
Klimat Solec
0 : 2 (21:25, 22:25)
Polska Żywność Tychy
Straż Miejska Kraków
0 : 2 (12:25, 9:25)
Work Express Katowice
Klimat Solec
2 : 0 (25:22, 25:19)
Straż Miejska Kraków
Polska Żywność Tychy
1 : 2 (25:22,17:25, 11:15)
Work Express Katowice
Work Express Katowice
2 : 0 (25:19, 25:21)
Klimat Solec
Straż Miejska Kraków
0 : 2 (14:25, 22:25)
Polska Żywność Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Work Express Katowice
8
6 - 1
awans do II rundy
2. Polska Żywność Tychy
7
5 - 2
awans do II rundy
3. Klimat Solec
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Straż Miejska Kraków
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa D
 
Wyniki
Nafta Kraków
0 : 2 (22:25, 20:25)
ING Warszawa
Brukland Łódź
2 : 0 (25:21, 25:19)
ZAK S.A.
Brukland Łódź
 2 : 0 (27: 25, 25 :12)
Nafta Kraków
ZAK S.A.
2 : 1 (15:25, 25:12, 16:14)
ING Warszawa
ING Warszawa
0 : 2 (19:25, 12:25)
Brukland Łódź
Nafta Kraków
0 : 2 (17: 25, 20:25)
ZAK S.A.
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Brukland Łódź
9
6 - 0
awans do II rundy
2. ZAK S.A.
5
4 - 3
awans do II rundy
3. ING Warszawa
4
3 - 4
awans do II rundy
4. Nafta Kraków
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa E
 
Wyniki
KSG Tarnów
2 : 0 (25:14, 25:17)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (25:7, 25:15)
ZWiK Pabianice
KSG Tarnów
0 : 2 (21: 25, 19 :25)
Straż Graniczna Białystok
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
0 : 2 (22:25, 18:25)
ZWiK Pabianice
ZWiK Pabianice
0 : 2 (15:25, 15:25)
KSG Tarnów
Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (25: 23, 25:17)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Straż Graniczna Białystok
9
6 - 0
awans do II rundy
2. KSG Tarnów
6
4 - 2
awans do II rundy
3. ZWiK Pabianice
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Ubojnia Drobiu Piórkowscy
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
Grupa F
 
Wyniki
Chemik Puławy
2 : 0 (25:15, 25:18)
Philips Pabianice
Geiger Sosnowiec
0 : 2 (26:28, 11:25)
Diehl Controls Polska
Chemik Puławy
2 : 0 (25:12, 25 :20)
Geiger Sosnowiec
Philips Pabianice
0 : 2 (18:25, 21:25)
Diehl Controls Polska
Diehl Controls Polska
0 : 2 (9:25, 0:25)
Chemik Puławy
Geiger Sosnowiec
2 : 0 (26:24, 25:12)
Philips Pabianice
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Chemik Puławy
9
6 - 0
awans do II rundy
2. Diehl Controls Polska
6
4 - 2
awans do II rundy
3. Geiger Sosnowiec
3
2 - 4
awans do II rundy
4. Philips Pabianice
0
0 - 6
puchar pocieszenia
 
 
 
Puchar Pocieszenia
 
 
Wyniki
Magneti Marelli
(24:26)
Porta KMI Ełk
Straż Miejska Kraków
(25:22)
Nafta Kraków
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
(15:25)
Philips Pabianice
Magneti Marelli
(15:25)
Nafta Kraków
Porta KMI Ełk
(14:25)
Philips Pabianice
Straż Miejska Kraków
(25:22)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
Magneti Marelli
(17:25)
Philips Pabianice
Porta KMI Ełk
(15:25)
Straż Miejska Kraków
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
(17:25)
Nafta Kraków
Straż Miejska Kraków
(12:25)
Philips Pabianice
Magneti Marelli
(8:25)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
Porta KMI Ełk
(15:25)
Nafta Kraków
Magneti Marelli
(26:24)
Straż Miejska Kraków
Porta KMI Ełk
(25:16)
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
Nafta Kraków
(29:27)
Philips Pabianice
 
Miejsce
Nazwa drużyny
Duże pkt.
Małe pkt.
1
Philips Pabianice
4
127 - 87
2
Nafta Kraków
4
126 - 99
3
Straż Miejska Kraków
3
111 - 110
4
Porta KMI Ełk
2
95 - 115
5
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
1
95 - 108
6
Magneti Marelli
1
90 - 125
 
 
 
II Runda grupowa
 
 
 
Grupa I
 
Wyniki
Delphi Kraków
2 : 0 (25:3, 25:7)
Klimat Solec
Technokabel Warszawa
2 : 0 (25:6, 25:12)
Klimat Solec
Technokabel Warszawa
2 : 1 (25:15, 22:25,15:12)
Delphi Kraków
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Technokabel Warszawa
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Delphi Kraków
4
3 - 2
awans do ¼ finału
3. Klimat Solec
0
0 - 4
 
 
Grupa II
 
Wyniki
Polska Żywność Tychy
0 : 2 (20:25, 13:25)
ING Warszawa
Cersanit Krasnystaw
2 : 0 (25:22, 25:11)
ING Warszawa
Cersanit Krasnystaw
2 : 0 (25:7, 25:15)
Polska Żywność Tychy
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Cersanit Krasnystaw
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. ING Warszawa
3
2 - 2
 
3. Polska Żywność Tychy
0
0 - 4
 
 
Grupa III
 
Wyniki
ZAK S.A.
2 : 0 (25:19, 25:10)
ZWiK Pabianice
Work Express Katowice
2 : 0 (25:14, 25:14)
ZWiK Pabianice
Work Express Katowice
0 : 2 (21:25, 15:25)
ZAK S.A.
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. ZAK S.A.
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Work Express Katowice
3
2 - 2
 
3. ZWiK Pabianice
0
0 - 4
 
 
Grupa IV
 
Wyniki
KSG Tarnów
2 : 0 (26:24, 25:17)
Geiger Sosnowiec
Brukland Łódź
2 : 0 (25:14, 25:10)
Geiger Sosnowiec
Brukland Łódź
1 : 2 (25:23, 24:26, 11:15)
KSG Tarnów
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. KSG Tarnów
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. Brukland Łódź
4
3 - 2
 
3. Geiger Sosnowiec
0
0 - 4
 
 
Grupa V
 
Wyniki
Diehl Controls Polska
0 : 2 (20:25, 20:25)
Dalkia Poznań
Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (25:16, 25:21)
Dalkia Poznań
Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (25:18, 25:23)
Diehl Controls Polska
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Straż Graniczna Białystok
6
4 - 0
awans do ¼ finału
2. Dalkia Poznań
3
2 - 2
 
3. Diehl Controls Polska
0
0 - 4
 
 
Grupa VI
 
Wyniki
SIWL Września
2 : 0 (25:8, 25:11)
Polfa Pabianice
Chemik Puławy
2 : 0 (25:9, 25:13)
Polfa Pabianice
Chemik Puławy
2 : 1 (26:24, 14:25, 15:12)
SIWL Września
 
Tabela grupy
Punkty
Set
 
1. Chemik Puławy
5
4 - 1
awans do ¼ finału
2. SIWL Września
4
3 - 2
awans do ¼ finału
3. Polfa Pabianice
0
0 - 4
 
 
 
 
Faza finałowa
 
 
 
¼ Finału
ZAK S.A.
0 : 2 (15:25, 13:25)
Technokabel
Cersanit Krasnystaw
2 : 0 (25:15,25:14)
Delphi Kraków
Straż Graniczna Białystok
2 : 0 (27:25, 25:21)
SIWL Września
KSG Tarnów
0 : 2 (21:25, 21:25)
Chemik Puławy
 
 
½ Finału
Technokabel
0 : 2 (20:25, 20:25)
Cersanit Krasnystaw
Straż Graniczna Białystok
1 : 2 (25:20, 22:25, 13:15)
Chemik Puławy
 
 
FINAŁ TURNIEJU
Cersanit Krasnystaw
2 : 0 (27:25, 25:20)
Chemik Puławy
 
 
Puchar Fair-Play
Polfa Pabianice
 
Nagrody indywidualne:
Najlepsza Zawodniczka
Aneta Przybysławska-Lach
Work Express Katowice
Najlepszy Zawodnik
Arkadiusz Orlik
Cersanit Krasnystaw
Najlepszy Atakujący
Robert Tałaj
Chemik Puławy
Najlepszy Rozgrywający
Przemysław Wilman
Straż Graniczna Białystok
Najlepszy Libero
Tomasz Lewandowski
Technokabel
 
Klasyfikacja końcowa:
1
Cersanit Krasnystaw
2
Chemik Puławy
3 ex aequo
Technokabel
3 ex aequo
Straż Graniczna Białystok
5 - 8
ZAK S.A.
 
Delphi Kraków
 
SIWL Września
 
KSG Tarnów
9 - 12
Dalkia Poznań
 
Brukland Łódź
 
Work Express Katowice
 
ING Warszawa
13 - 18
Klimat Solec
 
Polska Żywność Tychy
 
ZWiK Pabianice
 
Geiger Sosnowiec
 
Diehl Controls Polska
 
Polfa Pabianice
19
Philips Pabianice
20 - 24
Nafta Kraków
 
Straż Miejska Kraków
 
Porta KMI Ełk
 
Ubojnia Drobiu Piórkowscy
 
Magneti Marelli
 

                                 Logistyka                                             
..