O firmie

Organizacja imprez sportowych - Almar-Sport!

 

Almar-Sport, to zespół doświadczonych ludzi, dla których organizacja imprez sportowych stanowi prawdziwą pasję. Doskonale wiemy jak profesjonalnie zorganizować udany, aktywny wypoczynek. Główną zasadą naszych działań jest zapewnienie maksimum dobrej zabawy, przy jednoczesnej dbałości o kondycję fizyczną uczestników.

Organizacja imprez sportowych to oferta, którą kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, wykazujących troskę o swoich pracowników. Z naszych usług mogą skorzystać wszyscy, którzy pragną umożliwić swoim pracownikom spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, pełen emocji, niepowtarzalny sposób. Organizacja imprez sportowych dla firm i instytucji to także świetny pomysł na zacieśnienie więzi między współpracownikami, stworzenie zgranego teamu i wywołanie pozytywnej, zdrowej rywalizacji.

 

   Pragnąc zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług zapewniamy profesjonalną obsługę oraz dbałość o wygodę klientów. Wiemy, że o powodzeniu przedsięwzięcia decydują szczegóły, dlatego proponujemy kompleksowe usługi wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

 

ORGANIZUJEMY:
  

ogólnopolskie
turnieje piłkarskie
wewnętrzne turnieje
dla firm i zakładów
okolicznościowe imprezy
sportowe na zlecenie

 
NASZE NAJBLIŻSZE TURNIEJE:OFERUJEMY SPRZEDAŻ SPRZĘTU SPORTOWEGO FIRMY:SPRAWDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU:
                             Logistyka                                       
..