IX Mistrzostwa Polski Samorządowców
w piłce nożnej
kategorie OPEN i OLDBOY +35

Szanowni Państwo!

Zapraszamy reprezentację Państwa Samorządu, do uczestnictwa w „IX Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej”. Zawody rozegrane zostaną w dniach 23-24 września 2017r. w Zakopanem.

Zakopane, po raz kolejny będzie miejscem organizacji Mistrzostw Polski Samorządowców w piłce nożnej. W stolicy Polskich Tatr, pracownicy samorządowi rywalizowali już wielokrotnie i zawsze turnieje odbywające się „Pod Giewontem”, zostawiały wśród uczestników niezapomniane wrażenia.

W dotychczasowych edycjach Mistrzostw Polski, startowało już ponad 200 drużyn, reprezentujących swoje samorządy. W roku ubiegłym, podczas zawodów odbywających się również w Zakopanem, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna UM Sierpc, wygrywając w finale z reprezentacją UM Nowy Sącz. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Miasta Radom i Gminy Dąbrówka. W kategorii Oldboy +35, zwyciężyła reprezentacja UM Nowy Sącz, wygrywając w finale z Gminą Stężyca. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Powiatu Wejherowskiego.

Walory turystyczne Zakopanego, są dodatkową zachętą do udziału w zawodach.