21-22 października 2017 r. Zakopane
III Puchar Polski
Firm i Zakładów Pracy
w siatkówce

Szanowni Państwo!

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w III Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Puchar odbędzie się w dniach 21-22 października 2017 r. w Zakopanem.

Tegoroczną, trzecią edycję pucharu, organizatorzy postanowili zorganizować w Zakopanem, z wykorzystaniem obiektów Centralnego Ośrodka Sportu (COS). Jest to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów sportowych w naszym kraju, z komfortowym hotelem, basenem oraz nowoczesną halą sportową.


Dla pierwszych dziesięciu drużyn, zgłoszonych z opcją z zakwaterowaniem oferujemy nocleg w Hotelu COS przy hali sportowej

Zakopane należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski i jest jednocześnie najchętniej odwiedzanym przez turystów kurortem, tak zimą jak i latem. Morskie Oko, Gubałówka, Kasprowy Wierch, niepowtarzalny klimat Zakopiańskich Krupówek i wiele innych atrakcji, już czeka na uczestników zawodów. Doskonała baza noclegowa, świetnie przygotowane obiekty sportowe, oraz niepowtarzalne walory turystyczne Zakopanego, zapewnią uczestnikom wiele emocji i wrażeń.


Zaproszenie kierujemy do firm, instytucji oraz zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, aktywny sposób. Gwarantujemy uczestnikom profesjonalną organizację turnieju, a bardzo duża ilość nagród i upominków, będzie dodatkową zachętą do uczestnictwa w zawodach.


Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 września 2017 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy

 
Almar-Sport
Elżbieta Gałuszka
tel./fax:
74/ 665 03 35
mob. 506 494 261
email: elzbieta@almar-sport.pl
 
 

 

 Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt w celu uzyskania pełnych informacji.

"Almar-Sport" s.c.
ul. Wrocławska 62, 58-306 Wałbrzych
tel./fax: (74) 665 03 45
mob. 506 494 261
e-mail: elzbieta@almar-sport.pl

  

..