VIII Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej
i Farmaceutycznej
w halowej piłce nożnej

Szanowni Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VIII Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 03-04 marca 2018 r. w Bydgoszczy.

W ubiegłorocznej edycji turnieju, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Lek Novartis, która w finale pokonała drużynę Apotex Polska. Trzecie miejsce ex aequo wywalczyły drużyny Reckitt Benckiser oraz Olimp Labs.

Miejscem tegorocznych rozgrywek będzie Bydgoszcz. Ósme co do wielkości miasto w Polsce, malowniczo położone nad Brdą, Wisłą oraz Kanałem Bydgoskim.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

NAGRODA GWARANTOWANA DLA KAŻDEJ DRUŻYNY

Każda drużyna uczestnicząca w mistrzostwach, bez względu na wynik sportowy, otrzyma NAGRODĘ GWARANTOWANĄ – bon do realizacji w naszym sklepie sportowym.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 stycznia 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.