17-18 lutego 2018 r. Łódź
XII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
w halowej piłce nożnej

Szanowni Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XII Mistrzostwach Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 17-18 lutego 2018 r. w Łodzi.

W ubiegłorocznej, jedenastej edycji, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Brodnickich Zakładów Żelatyny, która w finale pokonała drużynę Kerry Oleśnica. Trzecie miejsce ex aequo wywalczyły drużyny Animex Ełk oraz Rolnik Mikołów.

Miejscem tegorocznych rozgrywek będzie Łódź. Jednym z charakterystycznych miejsc Łodzi jest ulica Piotrowska - to najdłuższy deptak w Polsce, przy którym umiejscowionych jest ponad 100 restauracji, pubów, klubów oraz dyskotek.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

NAGRODA GWARANTOWANA DLA KAŻDEJ DRUŻYNY

Każda drużyna uczestnicząca w mistrzostwach, bez względu na wynik sportowy, otrzyma NAGRODĘ GWARANTOWANĄ – bon do realizacji w naszym sklepie sportowym.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 stycznia 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.