21-22 kwietnia 2018 r.
Kołobrzeg/Dźwirzyno
IX Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
   w siatkówce

Szanowni Państwo !

Mamy zaszczyt zaprosić reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w IX Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2018 r. w Kołobrzegu i Dźwirzynie.

Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce, z roku na rok cieszą się ogromną popularnością. W kwietniu 2017r. w Bydgoszczy, odbyła się ósma edycja mistrzostw, w której wystartowało aż 32 zespoły. Po dwudniowej rywalizacji tytuł „Mistrza Polski” wywalczyła drużyna GM Sprinkler Strażak Białystok, która w meczu finałowym pokonała zespół IQOR Bydgoszcz. Trzecie miejsce ex-equo wywalczyły drużyny Technokabel Szreńsk oraz 10 BKPanc Świętoszów

Kolejna edycja mistrzostw zapowiada się niezwykle ciekawie, przede wszystkim ze względu na miejsce organizacji zawodów. Organizatorzy postanowili aby „IX Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce” zorganizować w Kołobrzegu i Dźwirzynie.

Na ogólne zadowolenie uczestników zawodów, ogromny wpływ ma odpowiednia baza noclegowa, dlatego też proponujemy zakwaterowanie w ośrodkach o wysokim standardzie, w których wszyscy uczestnicy mistrzostw będą mogli odpocząć po trudach sportowej rywalizacji.

W związku z amatorską formułą zawodów organizatorzy dopuszczają udział w turnieju drużyn mieszanych. Tytuł Mistrza Polski wywalczy drużyna, która w ogólnej klasyfikacji turnieju zajmie pierwsze miejsce. Dla najlepszej drużyny w składzie której wystąpią przynajmniej dwie kobiety, organizatorzy również przygotują nagrody oraz puchar dla najlepszej drużyny mieszanej „IX Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce”.

Zaproszenie kierujemy do firm, instytucji oraz zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, aktywny sposób. Gwarantujemy uczestnikom profesjonalną organizację turnieju, a bardzo duża ilość nagród i upominków, będzie dodatkową zachętą do uczestnictwa w zawodach.


Dzięki ogromnej popularności jaką od lat cieszą się turnieje siatkarskie organizowane przez firmę Almar-Sport, liczymy na bardzo duże zainteresowanie tegoroczną edycją mistrzostw.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 marca 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy!

  Almar-Sport
Elżbieta Gałuszka, Roman Pawlik
Kontakt: 74/ 665 03 35; 74/ 665 03 45
mob. 506 494 261, 506 494 262
biuro@almar-sport.pl, elzbieta@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl

 

 Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt w celu uzyskania pełnych informacji.

"Almar-Sport" s.c.
ul. Wrocławska 62, 58-306 Wałbrzych
tel./fax: (74) 665 03 35, (74) 665 03 45
mob. 506 494 261, 506 494 262
e-mail: biuro@almar-sport.pl, elzbieta@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl

    

..