16-17 lutego 2019 r. Kielce
     XIV Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej,
Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego
w halowej piłce nożnej

Szanowni Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XIV Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 16-17 lutego 2019 r. w Kielcach.

W poprzedniej edycji mistrzostw, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Mador Sosnowiec, która w finale pokonała drużynę Budotermiki Busko-Zdrój, ex aequo trzecie miejsce wywalczyły zespoły Wodpol Żywiec oraz Mat-Bud Ostrów Wielkopolski.

Po raz kolejny, firmy związane z branżą budowlaną, meblarską i przemysłu drzewnego, staną do walki o tytuł „Mistrza Polski” w halowej piłce nożnej. Organizatorzy, kolejną edycję mistrzostw postanowili zorganizować w Kielcach, mieście położonym w sercu Gór Świętokrzyskich.


Turniej rozgrywany będzie jak zawsze, według przepisów piłki nożnej, z uwzględnieniem zasad mających na celu sprawne przeprowadzenie zawodów. Drużyny w ramach uczestnictwa mogą zgłosić do 12 zawodników, plus osoby towarzyszące. W związku z amatorską formułą zawodów, organizatorzy przyjmują do uczestnictwa w zawodach tylko drużyny zakładowe. W turnieju nie mogą uczestniczyć zawodnicy grający aktualnie w ekstraklasie, I, II, i III lidze ogólnopolskiej, oraz w ekstraklasie futsalu.

NAGRODA GWARANTOWANA DLA KAŻDEJ DRUŻYNY

Każda drużyna uczestnicząca w mistrzostwach, bez względu na wynik sportowy, otrzyma NAGRODĘ GWARANTOWANĄ – bon towarowy na sprzęt sportowy firmy Joma, do realizacji w naszym sklepie Almar-Sport.


Dzięki ogromnej popularności jaką od lat cieszą się turnieje piłkarskie organizowane przez firmę Almar-Sport, liczymy na duże zainteresowanie kolejną edycją mistrzostw. Ciekawe miejsce zawodów, oraz bardzo duża ilość nagród i upominków, będzie dodatkową zachętą do uczestnictwa w zawodach.

 


Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 stycznia 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa

  Almar-Sport
Roman Pawlik, tel/fax: 74/665 03 35, mob. 506 494 262
Elżbieta Gałuszka, tel: 74/ 665 03 45, mob. 506 494 261
roman@almar-sport.plbiuro@almar-sport.pl; elzbieta@almar-sport.pl

 

Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt w celu uzyskania pełnych informacji.

"Almar-Sport" s.c.
ul. Wrocławska 62, 58-306 Wałbrzych
tel/fax. (74) 665 03 35, (74) 665 03 45
mob. 506 494 262, 506 494 261

e-mail: biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.plelzbieta@almar-sport.pl

     
..