XI Mistrzostwa Polski
Samorządowców
w piłce nożnej

Szanowni Państwo!

Zapraszamy reprezentację Państwa Samorządu, do uczestnictwa w „XI Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej”. Zawody rozegrane zostaną w dniach 28-29 września 2019r. w Rewalu.

Już po raz jedenasty, reprezentacje złożone z pracowników samorządowych, walczyć będą o tytuł Mistrza Polski. Ostatnia edycja, rozegrana została w Zakopanem, a tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Gminy Bogatynia, wygrywając w finale z Gminą Góra Kalwaria. Trzecie miejsce wywalczyły drużyny Gmina Dąbrówka i Urząd Miejski w Szubinie. W kategorii Oldboy +35, zwyciężyła reprezentacja UM Nowy Sącz, wygrywając w finale z Belframi Powiatu Skarżyskiego. Trzecie miejsce wywalczyły drużyny Ziemi Pszczyńskiej i Samorządowcy Radomia.

Kolejną, jedenastą edycję mistrzostw, organizatorzy postanowili zorganizować nad morzem. Rewal poza doskonałą bazą sportową i noclegową, dzięki swoim walorom turystycznym, ma do zaoferowania uczestnikom, ogromną ilość atrakcji.

Mistrzostwa będą rozegrane w dwóch kategoriach: „Open” i „Oldboy +35”.

W związku z amatorską formułą mistrzostw, nie mogą w nich uczestniczyć zawodnicy grający aktualnie w ekstraklasie, I, II, III i IV lidze ogólnopolskiej, oraz ekstraklasie i I lidze futsalu. Kolejne mistrzostwa, tak jak wszystkie dotychczasowe, będą rozgrywane wg formuły „5 + 1”, czyli pięciu zawodników w polu plus bramkarz, a każda drużyna w ramach rozgrywek, może zgłosić maksymalnie 13 zawodników oraz dowolną ilość osób towarzyszących.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas w atrakcyjny sposób, łącząc smak sportowej rywalizacji, z możliwością pobytu w urokliwym, nadmorskim kurorcie. Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla uczestników ogromną ilość cennych nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni uczestnictwo w mistrzostwach.